OKTV
és
nemzetközi versenyek
2005-ig
ÖSSZEÁLLÍTOTTA: Bucskó Béla
1959-1960
Történelem OKTV
III. díj: BENDA Gyula III/A - szaktanár: Dr. BÓDI Ferenc
II. díj: az iskola történelmi szakköre: BORSÁNYI László II/A, SZABÓ Zsuzsanna III/D, RIGÓ Mária III/C, PRINCZ Erzsébet III/D - szaktanár: KISLAKI Károly
Matematika OKTV
II. díj: BOLLOBÁS Béla III/B - szaktanár: Dr. GÖNDÖCS László
Fizika OKTV
II. díj: BOLLOBÁS Béla III/B - szaktanár: CSERNÁK Emil
1960-1961
Történelem OKTV
II. díj: az iskola történelmi szakköre: BALÁZS József II/A, ALTMANN Júlia IV/C, KAZAL János III/A, SEBESTYÉN Mária IV/C, KOVÁCS Ákos III/A, MOLNÁR Mária IV/D, VADNAY Szabolcs III/A, PRINCZ Erzsébet IV/D, BENDA Gyula IV/A, SZABÓ Zsuzsanna IV/D - szaktanár: KISLAKI Károly
Matematika OKTV
I. dij: BOLLOBÁS Béla IV/B - szaktanár: Dr. GÖNDÖCS László
1961-1962
Orosz nyelvi OKTV
II. díj: ASZTALOS Enikő IV/D - szaktanár: PETERSICS Vladó
Latin nyelvi OKTV
III. díj: VIRÁGH Attila IV/A - szaktanár: ATLASZ Ilona
Fizika OKTV
I. díj: PELLIONISZ András IV/A - szaktanár: KELEMEN László
Biológia OKTV
I. díj: HORVÁTH Miklós IV/B - szaktanár: SZOBOSZLAY Miklósné
1962-1963
Magyar irodalom OKTV
10. helyezés: ERŐS Ferenc III/A - szaktanár: SZILÁGYI Péterné
Francia nyelvi OKTV
II. díj: GERGELY Ildikó IV/A - szaktanár: ATLASZ Ilona
1963-1964
Történelem OKTV
9. helyezés: TESSÉNYI Kornél IV/A - szaktanár: KISLAKI Károly
Matematika OKTV
7. helyezés: KÖRNER János III/C - szaktanár: Dr. GÖNDÖCS László
Kémia OKTV
megosztott II. díj: GYÖRGY István III/C - szaktanár: KARAKAS Gábor
7. helyezés: KOZMA László III/A - szaktanár: SZALAY Imre
1964-1965
Magyar irodalom OKTV
7. helyezés: KOROMPAY János III/A - szaktanár: SOÓS Józsefné
Történelem OKTV
8. helyezés: WELKER Ottó III/A - szaktanár: FALUDI Szilárdné
Orosz nyelvi OKTV
5. helyezés: VÁRNAI Iván IV/A - szaktanár: JUHÁSZ Gyula, Dr. PETERSICS Vladó
Biológia OKTV
6. helyezés: FÜLÖP Kálmán IV/C - szaktanár: SZOBOSZLAY Miklósné
1965-1966
Kémia OKTV
I. díj: MAJOROS Gábor III/A - szaktanár: SZALAY Imre
1966-1967
Magyar irodalom OKTV
4. helyezés: KISS Ákos IV/B - szaktanár: HUSZTI Imréné
5. helyezés: FENYŐ Ervin IV/C - szaktanár: Dr. HUSZTY Mihály
Orosz nyelvi OKTV
III. díj: DOMÁNY András III/C - szaktanár: Dr. ASZTALOS Gyuláné
Angol nyelvi OKTV
III. díj: HALÁCSY Katalin IV/A - szaktanár: KORENCHY Lajos
10. helyezés: KOLTAI Katalin IV/A - szaktanár: KORENCHY Lajos
Kémia OKTV
4. helyezés: TÓTH Tamás IV/A - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
8. helyezés: DOBOZY Ottó III/C - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
10. helyezés: FARKAS Ágnes III/C - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
1967-1968
Történelem OKTV
4. helyezés: KARSAI László III/C - szaktanár: Dr. ORBÁN Lászlóné
Fizika OKTV
10. helyezés: DIÓSI Lajos IV/B - szaktanár: CSERNÁK Emil
1968-1969
Magyar irodalom OKTV
5. helyezés: BENEDEK Katalin IV/C - szaktanár: Dr. HORVÁTH Jánosné
Orosz nyelvi OKTV
8.helyezés: TAMÁSKA Júlia IV/A - szaktanár: Dr. SALLAI Jánosné
1969-1970
Történelem OKTV
7. helyezés: KARSAI György III/B - szaktanár: Dr. BÓDI Ferenc
1970-1971
Fizika OKTV
III. díj: SZABÓ Zoltán III/A - szaktanár: TURTÓCZKY Sándor
Biológia OKTV
4. helyezés: ZALATNAY Attila IV/B - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
1971-1972
Orosz nyelvi OKTV
10. helyezés: LENGYEL János IV/C - szaktanár: EGRI Jánosné
Angol nyelvi OKTV
I. díj: MESSMER András III/A - szaktanár: KORENCHY Lajos
Fizika OKTV
III. díj: SZABÓ Zoltán IV/A - szaktanár: TURTÓCZKY Sándor
Földrajz OKTV
5. helyezés: KAJÁN Imre IV/D - szaktanár: HARKAY Pál
1972-1973
Magyar irodalom OKTV
II. díj: SZÉKELY János IV/A - szaktanár: SZILÁGYI Péterné
Angol nyelvi OKTV
I. díj: REIMAN Judit IV/A - szaktanár: KORENCHY Lajos
7. helyezés: VALKÓ Zsuzsa IV/A - szaktanár: KORENCHY Lajos
Matematika OKTV
I. díj: CSUKA Gábor III/A - szaktanár: SOMOSSY János
Fizika OKTV
4. helyezés: KOVÁCS Balázs IV/C - szaktanár: HOLICS László
5. helyezés. BÓCZ István IV/C - szaktanár: HOLICS László
1973-1974
Matematika OKTV (szakosított matematikai osztályok versenye)
III. díj: CSUKA Gábor IV/A - szaktanár: SOMOSSY János
Fizika OKTV
I. díj: CSUKA Gábor IV/A - szaktanár: TURTÓCZKY Sándor
1974-1975
Orosz nyelvi OKTV
9. helyezés. GYURGYÁK János IV/B - szaktanár: KLIMA László
Fizika OKTV
5. helyezés: TARNÓCZI Tibor IV/A - szaktanár: KELEMEN László
1975-1976
Orosz nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
I. díj: KELLNER Irén III/D - szaktanár: Dr. ASZTALOS Gyuláné
Fizika OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
9. helyezés: FÖLDVÁRI Csaba IV/C - szaktanár: HOLICS László
Kémia OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
II. díj: CSERMELY Péter IV/C - szaktanár: Dr. VARGA Ernő
1976-1977
Angol nyelvi OKTV általános tantervű osztályok versenye
II. díj: PORUBSZKY Ildikó IV/D - szaktanár: KORENCHY Lajos
III. díj: KELLNER Irén IV/D - szaktanár: KORENCHY Lajos
Francia nyelvi OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
II. díj: MÁTYÁSSY Miklós IV/A - szaktanár: EGRI Jánosné
Francia nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
II. díj: OSVÁTH Anna IV/D - szaktanár: EGRI Jánosné
10. helyezés: OLASZ György IV/D - szaktanár: EGRI Jánosné
1977-1978
Orosz nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
III. díj: KASPER Teréz IV/C - szaktanár: Dr. ASZTALOS Gyuáné
Angol nyelvi OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
7. helyezés: KASPER Teréz IV/C - szaktanár: KORENCHY Lajos
10. helyezés: SZATHMÁRY Eörs IV/C - szaktanár: VÁGÓ György
Francia nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
II. díj: DERDÁK Tibor III/D - szaktanár: DOMOKOS Katalin
10. helyezés: KISS Ilona III/D - szaktanár: DOMOKOS Katalin
1978-1979
Magyar irodalom OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
III. díj: IMRE Flóra IV/C - szaktanár: SZŐNYI József
Francia nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
I. díj: VÉRTESSY Beáta IV/A - szaktanár: EGRI Jánosné
Matematika I. OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
8. helyezés: GROLMUSZ Vince IV/A - szaktanár: TÓTH Attila
Fizika OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
II. díj: KESZTHELYI Bettina IV/B - szaktanár: KELEMEN László
Kémia OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
III. díj: GULYÁS Erzsébet III/B - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
1979-1980
Orosz nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok verseny
6. helyezés: BÖLCS Ágnes IV/B - szaktanár: Dr. LIEBER Péterné
Matematika I. OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
II. díj: SIMONYI Gábor III/B - szaktanár: FALTA Zoltán
Kémia OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
I. díj: STIRLING Péter III/A - szaktanár: Dr. PFEIFFER Ádám
Kémia OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
I. díj: GULYÁS Erzsébet IV/B - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
9. helyezés: KUTI Miklós IV/B - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
1980-1981
Francia nyelvi OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
II. díj: VIDRAI Éva IV/A - szaktanár: EGRI Jánosné
8. helyezés: MOLNÁR Ágnes IV/A - szaktanár: EGRI Jánosné
Matematika I. OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
II. díj: SIMONYI Gábor IV/B - szaktanár: FALTA Zoltán
Fizika OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
4. helyezés: GLÜCK Ferenc IV/D - szaktanár: HOLICS László
Fizika OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
III. díj: NAGY Attila III/B - szaktanár: HOLICS László
Biológia OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
9. helyezés: KISS Alexi IV/C - szaktanár: Dr. VAJDA Ernő
1981-1982
Francia nyelvi OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
II. díj: SCHMIDT Katalin III/C - szaktanár: EGRI Jánosné
Fizika OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
8. helyezés: MARTH Gábor III/A - szaktanár: HOLICS László
Kémia OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
9. helyezés: GULYÁS Ágnes IV/B - szaktanár: Dr. PFEIFFER Ádám
Kémia OKTV (szakosított tantervű osztályok versenye)
4. helyezés: STIRLING András III/C - szaktanár: Dr. VARGA Ernő
10. helyezés: HARGITAI Richárd III/B - szaktanár: Dr. SZALAY Imre
1982-1983
Magyar irodalom OKTV (általános tantervű osztályok versenye)
10. helyezés: GÖDÉNY Judit III/C - szaktanár: Dr. HORVÁTH Jánosné
Orosz nyelvi OKTV (az alap óraszám szerint tanuló osztályok versenye)
8. helyezés: CSIRPÁK Lilli IV/B - szaktanár: OROSZNÉ LUKÁCS Anna
Orosz nyelvi OKTV (az emelt óraszám szerint tanuló osztályok versenye)
6. helyezés: RÁTKI Judit IV/B - szaktanár: KLIMA László
Matematika OKTV (az alap tanterv szerint tanuló osztályok versenye)
II. díj: HARGITAI Richárd IV/B - szaktanár: NAGY Jánosné
4. helyezés: SIKLÓSI Zoltán III/A - szaktanár: SOMOSSY János
7. helyezés: MARTH Gábor IV/A - szaktanár: MÓRÓ Károly
8. helyezés: GAÁL Péter III/A - szaktanár: Dr. KORÁNYI Erzsébet
9. helyezés: BALOGH László IV/A - szaktanár: MÓRÓ Károly
Fizika OKTV (a fakultatív, speciális és komplex természettudományi osztályok versenye)
8. helyezés: SCZIGEL Gábor IV/A - szaktanár: HOLICS László
Biológia OKTV (a fakultatív, speciális és komplex természettudományi osztályok versenye)
4. helyezés: BOGYE Gábor IV/A - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
1983-1984
Történelem OKTV
4. helyezés: HORVÁTH András IV/C - szaktanár: GÁBOR Istvánné
Francia nyelvi OKTV (I. kategória)
4. helyezés: CSANDA Júlia III/A - szaktanár: ZIRKULI Péterné
Fizika OKTV (II. kategória)
4. helyezés: MAGYAR Péter III/A - szaktanár: FLÓRIK György
5.helyezés: MOLNÁR István III/A - szaktanár: FLÓRIK György
9. helyezés: EGYED Zoltán III/A - szaktanár: FLÓRIK György
Fizika OKTV (III. kategória)
10. helyezés: STEER Attila IV/B - szaktanár: KISS László
Biológia OKTV (I. kategória)
II. díj: VÁRNAI Péter IV/A - szaktanár: ZENTAI Gábor
Biológia OKTV (II. kategória)
6. helyezés: DALMAY Tamás IV/A - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
1984-1985
Magyar irodalom OKTV
4. helyezés: FARAGÓ Ferenc IV/C - szaktanár: ZIRKULI Péterné
Történelem OKTV
I. díj: ZSINKA László IV/C - szaktanár: GÁBOR Istvánné
Orosz nyelvi OKTV (II. kategória)
4. helyezés: POKORÁDI István IV/C - szaktanár: SZŐKE Ágnes
Angol nyelvi OKTV (I. kategória)
5. helyezés: MAGYAR Péter IV/A - szaktanár: VÁGÓ György
Francia nyelvi OKTV (II. kategória)
4. helyezés: KENDE Tamás IV/B - szaktanár: EGRI Jánosné
Latin nyelvi OKTV
I. díj: ZSINKA László IV/C - szaktanár: SZŐKE Ágnes
Olasz nyelvi OKTV (élőbeszéd normál tantervű II. osztály)
I. díj: MOLONTAI Tamás II/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
III. díj: EÖRDÖGH Richárd II/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Olasz nyelvi OKTV (élőbeszéd normál tantervű IV. osztály)
II. díj: KRISTÓF Eszter IV/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Olasz nyelvi OKTV (versfordítás)
5. helyezés: ZSIGRI Attila II/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
8. helyezés: EÖRDÖGH Richárd II/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
9. helyezés: MOLONTAI Tamás II/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Matematika OKTV (II. kategória)
III. díj: JAKOVÁC Antal III/A - szaktanár: MÓRÓ Károly
4. helyezés: MAYER Richárd IV/A - szaktanár: MÓRÓ Károly
5. helyezés: SZABÓ Zoltán III/A - szaktanár: SOMOSSY János
6. helyezés: BALOG Pál IV/A - szaktanár: FALTA Zoltán
8. helyezés: MAGYAR Péter IV/A - szaktanár: FALTA Zoltán
Fizika OKTV (II. kategória)
I. díj: JAKOVÁC Antal III/A - szaktanár: KELEMEN László
II. díj: LEISZTINGER Tamás III/A - szaktanár: KELEMEN László
6. helyezés: PORGÁNYI Gergely III/A - szaktanár: HOLICS László
Fizika OKTV (III. kategória)
7. helyezés: SZAKÁLL István IV/D - szaktanár: VALOVICS István
10. helyezés: ZSENITS Balázs IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
Biológia OKTV (II. kategória)
8. helyezés: CSÁKI Csilla IV/B - szaktanár: ZENTAI Gábor
1985-1986
Magyar irodalom OKTV
4. helyezés: GLOVICZKI Zoltán IV/D - szaktanár: Dr. HORVÁTH Jánosné
Latin nyelvi OKTV
II. díj: MADAS Pál III/A - szaktanár: SZŐKE Ágnes
Matematika OKTV (II. kategória)
I. díj: SZABÓ Zoltán IV/A - szaktanár: SOMOSSY János
II. díj: ISTVANOVSZKI Mihály IV/A - szaktanár: SOMOSSY János
III. díj: GELLÉRT Balázs IV/A - szaktanár: SOMOSSY János
5. helyezés: DEÁK Csaba IV/A - szaktanár: SOMOSSY János
6. helyezés: SZIRMAI Ákos IV/A - szaktanár: SOMOSSY János
7. helyezés: JAKOVÁC Antal IV/A - szaktanár: MÓRÓ Károly
8. helyezés: BANA Lajos III/A - szaktanár: NAGY Jánosné
Fizika OKTV (III. kategória)
7. helyezés: LEISZTINGER Tamás IV/A - szaktanár: KELEMEN László
8. helyezés: CZUPRÁK Ernő IV/D - szaktanár: KISS László
Biológia OKTV (I. kategória)
4. helyezés: GYŐRY Ildikó III/A - szaktanár: Dr. BÓNA József
Biológia OKTV (II. kategória)
I. díj: URBÁN Zsolt IV/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
1986-1987
Magyar irodalom OKTV
5. helyezés: TAKÁCS Judit IV/B - szaktanár: Dr. HORVÁTH Jánosné
Orosz nyelvi OKTV (III. kategória)
II. díj: NAGY Géza IV/B - szaktanár: KLIMA László
Matematika OKTV II. (kategória)
I. díj: VASY András III/A - szaktanár: PÓSFAI Péter
II. díj: SZABÓ Attila III/A - szaktanár: PÓSFAI Péter
4. helyezés: KÉGL Balázs III/A - szaktanár: PÓSFAI Péter
5. helyezés: HAUER Tamás III/A - szaktanár: Dr. KORÁNYI Erzsébet
7. helyezés: CSÁKI Csaba III/A - szaktanár: Dr. KORÁNYI Erzsébet
9. helyezés: MADAS Pál IV/A - szaktanár: TÓTH Attila
Fizika OKTV (III. kategória)
II. díj: VASY András III/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
4. helyezés: RÖSNER Vilmos III/A - szaktanár: KELEMEN László
9. helyezés: CSÁKI Csaba III/A - szaktanár: KELEMEN László
Biológia OKTV (I. kategória)
II. díj: CSALA Miklós IV/D - szaktanár: BUCSKÓ Béla
8. helyezés: MÓRA Veronika III/A - szaktanár: Dr. BÓNA József
Biológia OKTV (II. kategória)
5. helyezés: RAPCSÁK Eszter IV/A - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
6. helyezés: WUDI Krisztina IV/A - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
1987-1988
Történelem OKTV
II. díj: SZÖVÉNYI Katalin III/B - szaktanár: MÁRKUS Sándorné, dr.
7. helyezés: ESŐ Ernő Péter IV/A - szaktanár: GÁBOR Istvánné
Német nyelvi OKTV
8. helyezés: VÁRHEGYI Krisztina IV/B - szaktanár: HUBER Márton, KURUCZ Zsuzsanna
Olasz nyelvi OKTV
II. díj: ZSÁMBOKI András IV/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
5. helyezés: ERDŐSI Péter IV/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Latin nyelvi OKTV
II. díj: SZALAI Judit IV/C - szaktanár: SZŐKE Ágnes
10. helyezés: SZÉLL András IV/B - szaktanár: SZŐKE Ágnes
Matematika OKTV
7. helyezés: CSŰRÖS Miklós IV/A - szaktanár: PÓSFAI Péter
CZINEGE László IV/B - szaktanár: FALTA Zoltán
Fizika OKTV
II. díj: HAUER Tamás IV/A - szaktanár: KELEMEN László
III. díj: CSÁKI Csaba IV/A - szaktanár: KELEMEN László
5. helyezés: KULLAI Gábor IV/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
6. helyezés: RÖSNER Vilmos IV/A - szaktanár: KELEMEN László
8. helyezés: KÉGL Balázs IV/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
1988-1989
Történelem OKTV
I. díj: KOVÁCS Imre IV/A - szaktanár: GÁBOR Istvánné
7. helyezés: SZŰCS Árpád IV/C - szaktanár: MÁRKUS Sándorné, dr.
Orosz nyelvi OKTV
10. helyezés: GÁL Judit IV/C - szaktanár: Dr. VARGA Bálint
Francia nyelvi OKTV
6. helyezés: GOMBÁR Judit IV/B - szaktanár: HORNYÁKNÉ TURCSÁNYI Márta
Olasz nyelvi OKTV
III. díj: GÁL Judit IV/C - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Fizika OKTV (III. kategória)
I. díj: SZABÓ Szilárd IV/B - szaktanár: HOLICS László
II. díj: HORNIG Rudolf IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
III. díj: FELSŐ Gábor IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
4. helyezés: LÉVAY Ákos IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
7. helyezés: GOMBOS Béla IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
8.helyezés: CSUKA Zoltán IV/A - szaktanár: KELEMEN László
1989-1990
Magyar nyelvi OKTV
7. helyezés: DOMOKOS Gábor III/C - szaktanár: SZABOLCSI János
Magyar irodalom OKTV
II. díj: SZILÁGYI Zsófia III/D - szaktanár: SZABOLCSI János
Angol nyelvi OKTV (I. kategória)
7. helyezés: SZABÓ Györgyi IV/A - szaktanár: OSZTIE Györgyné
Német nyelvi OKTV (I. kategória)
9. helyezés: ZSÓKA Ágnes III/C - szaktanár: HUBER Márton
Francia nyelvi OKTV
9. helyezés: KISS Mónika III/C - szaktanár: SZABOLCSI János
Latin nyelvi OKTV
II. díj: TALIÁN Csaba III/B - szaktanár: Dr. BEDE Gáborné
Matematika OKTV (II. kategória)
I. díj: HARCOS Gergely III/A - szaktanár: SOMOSSY János
Fizika OKTV (III. kategória)
I. díj: JUHÁSZ Attila IV/A - szaktanár: HOLICS László
III. díj: BODOR András III/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
8. helyezés: TASKA László III/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
Biológia OKTV (I. kategória)
5. helyezés: TURÁNYI Eszter IV/A - szaktanár: Dr. BÓNA József
6. helyezés: SZABÓ Györgyi IV/A - szaktanár: Dr. BÓNA József
Biológia OKTV (II. kategória)
5. helyezés: NOVÁK István IV/A - szaktanár: ZENTAI Gábor
6. helyezés: NÁDASDI Ágnes IV/B - szaktanár: Dr. BÓNA József
9. helyezés: KOSZTA Veronika IV/B - szaktanár: Dr. BÓNA József
1990-1991
Magyar nyelvi OKTV
4. helyezés: DOMOKOS Gábor IV/C - szaktanár: SZABOLCSI János
Magyar irodalom OKTV
10. helyezés: TÍMÁR Eszter IV/D - szaktanár: SZABOLCSI János
Orosz nyelvi OKTV (II. kategória)
4. helyezés: SZILÁGYI Zsófia IV/D - szaktanár: LUKÁCS Anna
Francia nyelvi OKTV (II. kategória)
6. helyezés: KISS Mónika IV/C - szaktanár: SZABOLCSI János
Olasz nyelvi OKTV
7. helyezés: IVANICS Eszter IV/B - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Matematika OKTV (II. kategória)
I. díj: BODOR András IV/A - szaktanár: TÓTH Attila
Fizika OKTV (III. kategória)
II. díj: KOVÁCS Attila III.A - szaktanár: FLÓRIK György
5. helyezés: BODOR András IV/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
Kémia OKTV (II. kategória)
6. helyezés: GÁL József IV/A - szaktanár: KARAKAS Gábor
Biológia OKTV (II. kategória)
III. díj: VARGA József IV/B - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
7. helyezés: TÉGLÁSSY Zoltán III/C - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
10. helyezés: TALIÁN Csaba IV/B - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
1991-1992
Magyar nyelvi OKTV
7. helyezés: BENKŐ Imola III/B - szaktanár: Dr. SIMON István
Történelem OKTV
5. helyezés: DIETZ Miklós IV/A - szaktanár: GÁBOR Istvánné
Német nyelvi OKTV (II. kategória)
6. helyezés: ERDÉLYI Kinga III/B - szaktanár: HUBER Márton, KURUCZ Zsuzsa
Latin nyelvi OKTV
10. helyezés: VÁCZI András II/B - szaktanár: SZŐKE Ágnes
Matematika OKTV (II. kategória)
6. helyezés: URBÁN Miklós IV/D - szaktanár: SZABÓ-SÓKINÉ NAGY Ágnes
Fizika OKTV (III. kategória)
7. helyezés: STÖHR Lóránt IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
Kémia OKTV (II. kategória)
II. díj: FÓNAGY Tamás III/D - szaktanár: CZIRÓK Ede
5. helyezés: SZTÁRAY Bálint IV/A - szaktanár: KARAKAS Gábor
7. helyezés: GERENCSÉR Ákos III/A - szaktanár: KARAKAS Gábor
10. helyezés: TARCZAY György III/D - szaktanár: CZIRÓK Ede
Biológia OKTV (II. kategória)
5. helyezés: SÁNTHA Hunor IV/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
6. helyezés: HEGEDŰS Balázs IV/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
7. helyezés: BÁLINT Krisztina IV/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
1992-1993
Magyar nyelvi OKTV
4. helyezés: BENKŐ Imola IV/B - szaktanár: Dr. SIMON István, Dr. PÁLA Károly
Magyar irodalom OKTV
III. díj: HARCOS Bálint III/C - szaktanár: Dr. KELEMEN Péter
Angol nyelvi OKTV (I. kategória)
I. díj: FARKAS Illés II/A - szaktanár: DUDÁS Éva
Fizika OKTV (III. kategória)
7. helyezés: DOLOWSCHIÁK Márk IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
9. helyezés: GERENCSÉR Ákos IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
Kémia OKTV (I. kategória)
I. díj: NÉMETH Ádám III/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
7. helyezés: MOLNÁR Gábor III/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: GERENCSÉR Ákos IV/A - szaktanár: KARAKAS Gábor, VILLÁNYI Attila
4. helyezés: FÓNAGY Tamás IV/D - szaktanár: CZIRÓK Ede, VILLÁNYI Attila
5. helyezés: SZANCSIK Endre III/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
Nemzetközi versenyek
Nemzetközi kémiai diákolimpia
I. díj (megosztva): FÓNAGY Tamás IV/D - szaktanár: CZIRÓK Ede, VILLÁNYI Attila
arany emlékérem: GERENCSÉR Ákos IV/A - szaktanár: KARAKAS Gábor, VILLÁNYI Attila
bronz emlékérem: TARCZAY György IV/D - szaktanár: CZIRÓK Ede
1993-1994
Angol nyelvi OKTV (I. kategória)
10. helyezés: UJVÁROSI Gábor IV/A - szaktanár: MUNKÁCSY László
Angol nyelvi OKTV (II. kategória)
8. helyezés: PÉCSI Amália III/C - szaktanár: VÁGÓ György
Francia nyelvi OKTV (I. kategória)
5. helyezés: TARCZY Dorottya IV/C - szaktanár: Dr. WALLNERNÉ ZSURKA Ágnes
Olasz nyelvi OKTV
9. helyezés: SOMOGYI Eszter IV/C - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Fizika OKTV (III. kategória)
III. díj: SZANCSIK Endre IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
4. helyezés: NÉMETH Zoltán Ádám IV/A - szaktanár: HOLICS László
6. helyezés: BALÁZS Márton IV/D - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
7. helyezés: BOROS László IV/A - szaktanár: HOLICS László
9. helyezés: SZABÓ János Zoltán III/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
10. helyezés: BAKOS Gáspár IV/A - szaktanár: FLÓRIK György
Kémia OKTV (II. kategória)
4. helyezés: LUDÁNYI László IV/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
8. helyezés: SZEKERES Zsolt III/B - szaktanár: CZIRÓK Ede
Biológia OKTV (II. kategória)
II. díj: BALOGH Krisztina III/B - szaktanár: Dr. BORHIDI Attiláné
III. díj: KOVÁTS Tímea IV/B - szaktanár: Dr. BÓNA József
10. helyezés: SZÖVÉNYI Gergely IV/B - szaktanár: Dr. BÓNA József
Nemzetközi versenyek
Ifjú fizikusok nemzetközi versenye
csapatverseny III. díj: a magyar csapat tagjai iskolánkból:
SZÁSZ Nóra II/A - szaktanár: FLÓRIK György
FARKAS Illés III/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
PUSKÁS Zsolt III/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
egyéni verseny: „Successful Student” kitüntetés:
SZÁSZ Nóra II/A - szaktanár: FLÓRIK György
FARKAS Illés III/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
Nemzetközi kémiai diákolimpia
bonzérmet nyert a magyar csapat: a magyar csapat tagja iskolánkból:
MOLNÁR Gábor IV/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Az ifjú kutatók III. nemzetközi konferenciája
II. díj: SZÁSZ Nóra II/A
1994-1995
Olasz nyelvi OKTV
6. helyezés: TIMA Renáta IV/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Fizika OKTV (III. kategória)
II. díj: VALENTA Ferenc IV/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
III. díj: SZABÓ János Zoltán - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
Kémia OKTV (II. kategória)
4. helyezés: SZEKERES Zsolt IV/B - szaktanár: CZIRÓK Ede
Biológia OKTV (II. kategória)
I. díj: HARMAT Péter III/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
10. helyezés: BANGÓ Rita III/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
Nemzetközi versenyek
„Matematika határok nélkül” 1995 II. kategória
I. díj: I/A osztály - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
„Ifjú kutatók nemzetközi konferenciája” fizika szekció
I. díj: FARKAS Illés IV/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
Ifjú fizikusok nemzetközi versenye
csapatverseny II. díj: a magyar csapat tagjai iskolánkból:
SZÁSZ Nóra III/A - szaktanár: FLÓRIK György
FARKAS Illés IV/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
PUSKÁS Zsolt IV/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
egyéni verseny II. díj: FARKAS Illés IV/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
a legjobb előadásért különdíj: FARKAS Illés IV/A - szaktanár: PÁKÓ Gyula
Nemzetközi kémia diákolimpia
bronz emlékérem: SZEKERES Zsolt IV/B - szaktanár: KARAKAS Gábor, CZIRÓK Ede
Nemzetközi fizika diákolimpia
bronz emlékérem: SZABÓ János Zoltán IV/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
1995-1996
Francia nyelvi OKTV
8. helyezés: FIGULY Beáta IV/C - szaktanár: PARANCS Anna
10. helyezés: KOVÁCS Krisztina III/B - szaktanár: ZIRKULI Péterné
Fizika OKTV
III. díj: VÁRNAGY Gábor IV/B - szaktanár: FLÓRIK György
Kémia OKTV
I. díj: BŐDI András III/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
5. helyezés: SZEGŐ Éva III/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
6. helyezés: KIS Gergely III/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
7. helyezés: JUHÁSZ Tamás III/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
9. helyezés: BORBÁS Eszter III/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Nemzetközi versenyek
„Matematika határok nélkül” 1996
I. díj: I/A osztály - szaktanár: PÓSFAI Péter, KECSKÉS Kornél
Nemzetközi kémia diákolimpia
II. díj egyéniben és csapatban: KIS Gergely III/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
1996-1997
Olasz nyelvi OKTV
II. díj: NAGY Marcell IV/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Latin nyelvi OKTV (II. kategória)
5. helyezés: FEKETE Boglárka III/B - szaktanár: SZŐKE Ágnes
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: SZEGŐ Éva IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
II. díj: BORBÁS Eszter IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
III. díj: BŐDI András IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
6. helyezés: KIS Gergely IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Biológia OKTV (I. kategória)
I. díj: UZONYI Barbara IV/D - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
9. helyezés: KENÉZLŐI Eszter IV/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Biológia OKTV (II. kategória)
I. díj: HOLCZBAUER Ágnes IV/B - szaktanár: ZENTAI Gábor
II. díj: FAIGL Vera IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
6. helyezés: KIS Gergely IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Nemzetközi versenyek
„Matematika határok nélkül” 1997
II. díj: I/A osztály - szaktanár: FALTA Zoltán, TÓTH Attila
III. díj: III/D osztály - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
Nemzetközi kémia diákolimpia
csapatverseny I. díj: BŐDI András IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
KIS Gergely IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
PÁLFI Villő Katalin III/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
egyéni verseny I. díj: BŐDI András IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
KIS Gergely IV/B - szaktanár: VILLÁNYI Attila
II. díj: PÁLFI Villő Katalin III/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
1997-1998
Magyar nyelvi OKTV
6. helyezés: PINTÉR Zoltán 12/B - szaktanár: SZABOLCSI János
Magyar irodalom OKTV
III. díj: BERETZKY Eszter 12/B - szaktanár: SZABOLCSI János, Dr. KELEMEN Péter
Történelem OKTV
4. helyezés: HOFFMAN István 11/B - szaktanár: BÁNKI István
Fizika OKTV (III. kategória)
10. helyezés: PANDÚR Sándor 11/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: SZILÁGYI Petra 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
II. díj: PÁLFI Villő Katalin 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
5. helyezés: FARKAS Eszter 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
6. helyezés: KOPLÁNYI Krisztián 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
7. helyezés: VRABECZ Attila 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
8. helyezés: FARKAS Péter 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
9. helyezés: HIDVÉGI Dávid 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Biológia OKTV (II. kategória)
4. helyezés: HORVÁTH Tibor 12/B - szaktanár: Dr. BÓNA József
Nemzetközi versenyek
„Matematika határok nélkül” 1998
6. helyezés: 9/A osztály csapata - szaktanár: SPARINGNÉ KÖVES Ildikó
Nemzetközi matematika diákolimpia
aranyérem: GYENES Zoltán 10/D - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
Nemzetközi kémia diákolimpia
aranyérem: PÁLFI Villő Katalin 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
1998-1999
Történelem OKTV
I. díj: HOFFMAN István 12/B - szaktanár: BÁNKI István
Fizika OKTV (III. kategória)
II. díj: MÁTHÉ András 11/A - szaktanár: FLÓRIK György
10. helyezés: MADARÁSZ Ádám 11/A - szaktanár: KISS László
Kémia OKTV
I. díj: LAZÁRY Áron 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
III. díj: SZILÁGYI Petra Ágota 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
6. helyezés: MADARÁSZ Ádám 11/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
8. helyezés: LAJCSÁK Béla 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
9. helyezés: KOPLÁNYI Krisztián 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Biológia OKTV
7. helyezés: PAULICS László 11/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
Nemzetközi versenyek
Kenguru - tehetségkutató nemzetközi matematika verseny
4. helyezés: VÁRNAI Csilla 9/A - szaktanár: PETŐ Sándor
8. helyezés: VÁRNAI Tímea 9/A - szaktanár: PETŐ Sándor
„Matematika határok nélkül” 1999
II. díj: 9/A osztály - szaktanár: KOTEK Gábor, PETŐ Sándor
1999-2000
Francia nyelvi OKTV (I. kategória)
II. díj: SZAMOSÚJVÁRI Ilona 11/A - szaktanár: ZIRKULI Péterné
8. helyezés: FARKAS Zsolt 11/D - szaktanár: ZIRKULI Péterné
9. helyezés: MOLNÁR Dóra 11/D - szaktanár: ZIRKULI Péterné
Francia nyelvi OKTV (II. kategória)
5. helyezés: TORZSÁS Tímea 12/D - szaktanár: RINGHOFER Mónika
Olasz nyelvi OKTV (I. kategória)
4. helyezés: SZÁNTÓ Judit 12/B - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Matematika OKTV (II. kategória)
II. díj: GYENES Zoltán 12/D - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
9. helyezés: MÁTHÉ András 12/A - szaktanár: id. TÓTH Attila
Fizika OKTV (III. kategória)
III. díj: MÁTHÉ András 12/A - szaktanár: FLÓRIK György
9. helyezés: BANKÓ Krisztián 12/A - szaktanár: FLÓRIK György
Kémia OKTV (I. kategória)
9. helyezés: RÉVÉSZ Ágnes 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: MÁTYUS Edit 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
II. díj: LŐRINCZ Krisztián 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
4. helyezés: SEBESTYÉN Zita 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
5. helyezés: MADARÁSZ Ádám 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
6. helyezés: NAGY Bence János 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
8. helyezés: MONES Letif 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Biológia OKTV (I. kategória)
9. helyezés: KOVÁSZNAI Dorottya 12/D - szaktanár: ZENTAI Gábor
Biológia OKTV (II. kategória)
5. helyezés: BENE Erzsébet Krisztina 12/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
7. helyezés: ENYEDI Balázs 12/A - szaktanár: Dr. BÓNA József
Nemzetközi versenyek
Cicero nemzetközi latinverseny
különdíj: BARTA Alíz 9/B, SZABÓ Krisztián 12/B, SZÁNTÓ Judit 12/B - szaktanár: SZŐKE Ágnes
„Matematika határok nélkül” 2000
I. díj: 9/B osztály - szaktanár: ifj. TÓTH Attila
II. díj: 8/C osztály - szaktanár: PETŐ Sándor, ifj. TÓTH Attila
Kenguru - tehetségkutató nemzetközi matematika verseny
III. díj: VÁRNAI Csilla 10/A - szaktanár: PETŐ Sándor
Nemzetközi matematikai diákolimpia
I. díj: GYENES Zoltán 12/D - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
Nemzetközi fizika diákolimpia
III. díj: MÁTHÉ András 12/A - szaktanár: FLÓRIK György
Nemzetközi kémia diákolimpia
II. díj: MÁTYUS Edit 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
MADARÁSZ Ádám 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
2000-2001
Olasz nyelvi OKTV (I. kategória)
6. helyezés: HERCZEGH Eszter Krisztina 11/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
9. helyezés: RENTERIA Zoltán 12/A - szaktanár: KALÁSZINÉ VÁNYI Klára
Kémia OKTV (I. kategória)
II. díj: TOKA László 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
5. helyezés: VASTAG Lívia 11/B - szaktanár: Dr. BORISSZA Endre
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: BARTÓK Albert 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
II. díj: MÁTYUS Edit 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
III. díj: LŐRINCZ Krisztián 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
5. helyezés: MONES Letif 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
2001-2002
Magyar nyelvi OKTV
4. helyezés: PAPP Márk 11/C - szaktanár: SZABOLCSI János
Angol nyelvi OKTV
8. helyezés: PAPP Márk 11/C - szaktanár: PINIEL Katalin
Francia nyelvi OKTV (I. kategória)
I. díj: HUSZÁR Dorottya 11/D - szaktanár: Dr. WALLNERNÉ ZSURKA Ágnes
Olasz nyelvi OKTV (I. kategória)
10. helyezés: REGULA Gergely 12/A - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Olasz nyelvi OKTV (II. kategória)
II. díj: BRADEÁN Éva 12/D - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
III. díj: BÉKEY Mária 12/C - szaktanár: KOTZIÁN Tamás
Fizika OKTV (III. kategória)
7. helyezés: ANTAL Ágnes 12/A - szaktanár: KOTEK Gábor
Kémia OKTV (I. kategória)
5. helyezés: BECZE Ádám 10/C - szaktanár: CZIRÓK Ede
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: VÁRNAI Csilla 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
III. díj: VÁRNAI Tímea 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
4. helyezés: VÁRNAI Anikó 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
7. helyezés: TÓTH Dániel 12/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
Biológia OKTV (II. kategória)
8. helyezés: TÓTH Dániel 12/A - szaktanár: Dr. BÓNA József
Nemzetközi versenyek
Nemzetközi Kenguru matematika verseny
II. díj: VÁRNAI Csilla 12/A - szaktanár: PETŐ Sándor
10. helyezés: VÁRNAI Anikó 12/A - szaktanár: PETŐ Sándor
NAGY Vendel 9/A - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
„Matematika határok nélkül” nemzetközi verseny II. kategória
III. díj: 9/A osztály - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
Nemzetközi filozófia diákolimpia
9. helyezés: PAPP Márk 11/C - szaktanár: BORHEGYI Péter
2002-2003
Magyar nyelvi OKTV
4. helyezés: BARTEK Dániel 12/B - szaktanár: BÁNKI István
Történelem OKTV
7. helyezés: JAKAB Péter 12/B - szaktanár: BÁNKI István, FORRÓ István
Kémia OKTV
I. díj: GŐGH Attila 11/C - szaktanár: CZIRÓK Ede
II. díj: KISS Péter 10/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
III. díj: BECZE Ádám 11/Cszaktanár: CZIRÓK Ede
Biológia OKTV
I. díj: FODOR Ágota 11/C - szaktanár: CZÉDULÁS Katalin
II. díj: BECZE Ádám 11/C - szaktanár: CZÉDULÁS Katalin
7. helyezés: BORZA Péter 12/D - szaktanár: Dr. BÓNA József
Földrajz OKTV
9. helyezés: DEZSÉNY Zoltán 11/D - szaktanár: SZEKERES Zoltán
Nemzetközi versenyek
Nemzetközi Kenguru matematika verseny
II. díj: PESTI Veronika 9/A - szaktanár: PETŐ Sándor
2003-2004
Olasz nyelvi OKTV
I. díj: KEREKES Melinda 11/C - szaktanár: KALÁSZINÉ VÁNYI Klára
Kémia OKTV
I. díj: BECZE Ádám 12/C - szaktanár: CZIRÓK Ede
II. díj: KISS Péter 11/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
III. díj: GŐGH Attila 12/C - szaktanár: CZIRÓK Ede
6. helyezés: VÁRADI András 12/C - szaktanár: CZIRÓK Ede
Földrajz OKTV
8. helyezés: GŐGH Attila 12/C - szaktanár: SZEKERES Zoltán
Nemzetközi versenyek
Nemzetközi Kenguru matematika verseny
6. helyezés: HORVÁTH Zoltán 11/A - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
9. helyezés: NAGY Róbert 11/A - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
„Matematika határok nélkül” nemzetközi verseny
4. helyezés: 9/B osztály - szaktanár: ANTAL Zoltán, KISS Géza
9/C osztály - szaktanár: SPARINGNÉ KÖVES Ildikó
5. helyezés: 9/A osztály - szaktanár: KISS Géza, SPARINGNÉ KÖVES Ildikó
2004-2005
Magyar irodalom OKTV
10. helyezés: ÓGL Mária 11/B - szaktanár: Dr. CZÉH Zoltán
Olasz nyelvi OKTV (I. kategória)
II. díj: BALÁZS Endre 12/B - szaktanár: KALÁSZINÉ VÁNYI Klára
Matematika OKTV (II. kategória)
6.helyezés: HORVÁTH Zoltán 12/A - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
7-8. helyezés: MÉSZÁROS Gábor 11/A - szaktanár: PETŐ Sándor, Dr. KISS Géza
10-15. helyezés: KISS Péter 12/A - szaktanár: DROZDY Győzőné, dr.
Fizika OKTV (II. kategória)
5.helyezés: SZURMAI Csongor 11/C - szaktanár: KOTEK Gábor
Fizika OKTV (III: kategória)
5. helyezés: KISS Péter 12/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
Kémia OKTV (II. kategória)
I. díj: KISS Péter 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
4. helyezés: KOMJÁTI Balázs 11/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
7. helyezés: SZABÓ Barnabás 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
9. helyezés: HOLLÓ Gábor 11/A - szaktanár: CZIRÓK Ede
10. helyezés: PETZKE Máté 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila
Nemzetközi vesrenyek
Nemzetközi természettudományos diákolimpia, Jakarta (Indonézia)
Egyéni ezüstérem, csapatverseny 4. helyezés:
BALÁZS Dániel 10/A - szaktanár: NAGY Piroska Mária, VILLÁNYI Attila
LOVAS Attila 10/A - szaktanár: NAGY Piroska Mária, VILLÁNYI Attila
MÁJER Imre 9/C - szaktanár: NAGY Piroska Mária, VILLÁNYI Attila
Nemzetközi Fizikai Diákolimpia, Salamanca (Spanyolország)
aranyérem: KISS Péter 12/A - szaktanár: ZSIGRI Ferenc
Nemzetközi Kémiai Diákolimpia, Taipei (Tajvan)
aranyérem: KISS Péter 12/A - szaktanár: VILLÁNYI Attila