Egy-egy osztálynak saját lapot nyitunk, ha kapunk hozzá tartalmat!

A tablóképek feltöltését hamarosan folytatjuk!

A piros és zöld bejegyzések linkelhetőek. Utóbbiak a Tiszta Szívvel egykori újságíróinak valamely  cikkére mutatnak.  Linket szívesen felteszünk / eltávolítunk, írjatok a lap alján található vendégkönyvbe. Szívesen veszünk pontosítást,  kiegészítést is!


 

 

VÉGZŐS OSZTÁLYAINK  (TAGOZAT, 2005-IG)

ÉVFOLYAMOK AZ OLDALSÓ FÜLEKNÉL IS VANNAK

 

1956-os A (humán)
Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Fekete Sarolta

Antalffy Gábor, Borbély Imre, Borostyán István, Buzás Miklós, Czira Ferenc, Czurmühl Péter, Deutsch Péter, Gara Róbert, György Péter, Hanusz András, Hidvégi Gyula, Kamuti Jenő, Kósa Péter, Kúthy Zsolt, Lakner Géza, Lax János, Lázár György, Nagy Endre, Ország Ferenc, Pattantyus János, Petruska József, Poór Győző, Stenócz Ferenc, Szalay János, Székessy Vilmos, Szilágyi György, Szőnyi László, Trummer Gábor, Várpalotai László, Zentai Róbert

 

1956-os B (reál)

Osztályfőnök: Dr. Móritz György

Babarczy István, Bajári László, Barabás Alfréd, Bodorkos Árpád, Boros János, Császi Sándor, Domnanich László, Falvai László, Fodor József, Gárdos Zoltán, Gerzabek Ernő, Gödör István, Görgényi László, Kerekes Imre, Kiss László, Korpanai György, Lamoth Mihály, Lukács Gábor, Madar László, Majorosi György, Pálfi Lajos, Polgár János, Ruzsovics Géza, Sári László, Sipos Tamás, Solt Pál, Sveiczer Ernő, Szabó József, Szegő György, Szeidl Béla

 

1957-es A (humán ) Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Dr. Dlustus Béla

Barsi Béla, Bátyi Béla, Borbély Pál, Csejdy Gábor, Csöge József, Debreceni József, Graumann Viktor, Horváth Ákos, Kaposi Gyula, Kovács Miklós, Kovács Péter, Kökényesi László, Körmendi-Ékes György, Kőszeg Ferenc, Krnács Ferenc, Móricz József, Puskás Béla, Sebestény Miklós, Semjén András, Somfai Géza, Szabó László, Tagányi Károly, Truczkó Béla, Windisch István

 

1957-es B (reál)  Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Dr. Borsányi Károly

Benyó Imre, Borbély József, Both Ádám, Csernussi Endre, Czeke Sándor, Csinos Tamás, Dézsi Gyula, Dimitrievits György, Doleschall Gábor, Fodor Péter, Fülöp Tamás, Jakabházy László, Kakuk János, Kiss László, Kovács Béla, Lengyel Sándor, Mocsári Endre, Pintér Ferenc, Pozsgai Károly, Sági József, Schiminszky Márió, Selmeci László, Szalai János, Szombati András, Tapolcsányi László, Tróznai Zoltán, Vass Ádám, Winkler Ferenc

 

1958-as A (humán)  Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Kiss László

Bede Gábor, Berczik Árpád, Bolya Lajos, Dlustus Béla, Enyedi Edgár, Horváth István, Hrachovina Lajos, Karsa Botond, Koncz János +1, Kovács Gábor, Kóczé Antal, Kőnings György, Moór József, Nagy Domokos, Novozánszky István, Pellionisz Péter, Petrucz György, Sárközy Tamás, Szám László, Szedő József, Szirtes Gábor, Takács Tamás, Tamás Bertalan, Tomasovszky Endre, Vörös Ferenc, Zeleny István, Zsengellér Miklós

 

1958-as B (reál)

Osztályfőnök: Dr. Gyapay Gábor

Csillag Péter, Csuhay Géza, Feledy Gábor, Fellegi Béla, Fischer Lajos, Görgényi András, Hamvay Kálmán, Hámor János, Hidvégi Imre, Horváth Miklós, Horváth Sándor, Kamarás Kálmán, Kiss Lajos, Lengyel Béla, Lizsicsár Mihály, Morava Endre, Nagy Péter, Novotny Zoltán, Petre Imre, Pucz Gyula, Roth János, Sárdi János, Sári Ferenc, Selmeci János, Sólymár Pál, Sólymár Péter, Tóth Pál, Viczéna Pál

 

1959-es A (humán) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Harkay Pál

Barabás György, Bertalan Gábor, Berzsák László, Dancsi Lajos, Fogarassy József, Füle Károly, Fülöp József, Kokas Kálmán, Kosáry Balázs, Kremnitzky Sándor, Lontai Imre, Maul Ferenc, Moka Gábor, Nagy Zsigmond, Sárdi György, Sebestyén Gyula, Oberwalder Sörös Frigyes, Stelbaczky Tibor, Szalay Károly, Szász Alajos, Szörény Rezső, Takács Béla, Takács Géza, Tanka Endre

 

1959-es IV/B (reál) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Horváth Gyula

Bassola Zoltán, Bauer Alfréd, Berke Barnabás, Dlustus Péter, Dömötör István, Elek Tibor, Grünvalszky Károly, Hajnal János, Horváth László, Jeney Zsolt, Kafka Emil, Karafiáth András, Kékesi József, Klinghammer István, Koroknai László, Kutas György, László István, Lengyel Iván, Máthé Szabolcs, Pál Ákos, Pisák Imre, Prekli János, Rabóczky Sándor, Schile Ferenc, Sebők András, Selmeci Attila, Szondi György, Szőke András, Takáts Attila, Tarcsa József, Újházi Vince, Varga János, Vámosi Ferenc, Zsiros Imre

 

1960-as A (humán) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Bódi Ferenc

Balás Lóránt, Bálint András, Barsai Árpád, Bérczy Szabolcs, Boleszny László, Budavári József, Deák János, Dévény András, Dombi Ferenc, Faltay László, Fekete István, Gonda György, Koltai Tamás, Léderer Pál, Madas István, Máthé Gábor, Matskási István, Nagy Károly, Nagy Zoltán, Nevelős Ákos, Orosz Sándor, Pereczes Zsolt, Petrucz Miklós, Ragályi Géza, Székely András, Szigethy Gábor+1, Szigetváry Csaba, Szopkó Ernő, Tichy Zoltán, Vékony Tibor

 

1960-as B (reál)

Osztályfőnök: Dr. Szende Aladár

Balla Ferenc, Berecki Károly, Bobrovszky Jenő, Bodoczy Sándor, Bordás Barna, Csák János, Danku György, Egri Ottó, Fényi Endre, Frick Henrik, Fritz Tamás, Giczi Rudolf, Gyüre Béla, Hámori Gábor, Hemela Mihály, Hortoványi Lajos, Hronszky Imre, Kohut Mátyás, Komlós János, Ludwig György, Németh János, Németh Lajos, Pálmai György, Stipsits György, Sudár János, Süly Ferenc, Tihanyi Ambrus, Tomasovszky Attila, Varga László, Vecsey János, Walkovszky Attila

 

1961-es A (humán) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Bódi Ferenc

Antos István, Antók András, Balog Tamás, Balog Zoltán, Benda Gyula, Bikfalvy Péter, Farkas László, Gelléri Péter, Haris Egon, Hörömpöli Kálmán, Ivanyos János, Kőhegyi László, Lantos József, Ludas Mátyás, Mihálkovics Tibor, Morvay Károly, Németh András, Rónai Ferenc, Semjén Gábor, Sötheő Sándor, Szántó István, Takács László, Tompos Csaba, Tóth Béla Vadnai Zsolt, Váradi András, Veres Gábor, Wirth Péter, Zsigmond Gyula

 

1961-es B (reál) Tabló helye: II. em. (?)

Osztályfőnök: Dr. Balassa László

Bayer Endre, Bellai Péter, Bodoki Csaba, Bollobás Béla +1, Elekes Pál, Édes János, Farkas Endre, Grünvalszky Ferenc, Heisler László, Horváth László, Horváth Szabolcs, Karácsonyi Gábor, Korompay Győző, Kovásznay Rezső, Krasznói András, Kutai Károly, Lovászy Gábor, Nagy István, Oláh András, Penninger Antal, Rozsonday Zsolt, Szabó Ákos, Szalai Endre, Szathmáry Zoltán, Szegő Károly, Tóth Imre, Venczel György

 

1961-es C (humán) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Faludi Szilárdné

Altmann Julianna, Barabás Éva, Bán Ágnes, Boksay Erzsébet, Demjén Katalin, Farkass Edina, Fekete Ágnes, Folly Dorottya, Hortobágyi Csilla, Kallai Erzsébet, Kiss Judit, Kóczán Katalin, Kolecsányi Gizella, Misley Judit, Nemeczek Klára, Neményi Katalin, Papy Emese, Perlaky Edina, Rigó Mária, Schembek Éva, Sebestyén Mária, Simor Ágnes, Szabó Éva, Szanyi Mária, Szende Kicsi Ajándék, Temesi Alfréda, Várady Erzsébet, Witzl Anna

 

1961-es D (reál)

Osztályfőnök: Dr. Semjén Gyuláné

Balla Katalin, Bertalan Mária, Bessenyei Irén, Boár Katalin, Bodor Jolán, Bordás Katalin, Csonka Julianna, Domaniczky Márta, Jenei Judit, Körtélesi Erzsébet, Lipthay Ildikó, Lukács Erika, Marosvölgyi Katalin, Matejka Éva, Móczár Erika, Molnár Mária, Palotás Ildikó, Princz Erzsébet, Román Gabriella, Szabó Zsuzsanna, Varga Éva, Vinczek Mária, Zákány Eszter, Zétény Angela

 

1962-es A (humán)

Osztályfőnök: Székely Béla

Basel Péter, Bassola Péter, Borsányi László, Csabányi Lajos, Dömötör András, Faragó Béla, Farkas Elek, Geréb Gábor, Grits Pál, Horváth Miklós, Kalla Miklós, Kazal János, Kertai Iván, Kovács Ákos, Körmendy Péter, Leginusz Ferenc, Majoros László, Mészáros István, Okolitsny Szabó Eörs, Pellionisz András, Ráth Dezső, Schmalz József, Somogyi Attila, Szakács Huba, Szathmáry Gábor, Szekeres Zoltán, Vadnay Szabolcs, Veréb Tibor, Virágh Attila

 

1962-es B (reál)

Osztályfőnök: Czapáry Endre

Ábrány Sándor, Barcza Szabolcs, Bihari Aladár, Boldizsár György, Csák István, Császár Ferenc, Deutsch János, Dömötör Péter, Drahos Dezső, Fodor Zsolt, Glasner István, Hajek Pál, Hámori Tamás, Horváth Miklós, Horváth Tibor, Kiss Ernő, Kőváry László, Laczkó Ferenc, Ligeti Csák László, Mezőhegyi Zoltán, Palotás Tibor, Polacsek János, Puskás Gábor, Simon György, Sonnevend György, Szepesvári István, Tallafusz Henrik, Tóth Kálmán, Vereczkei Lajos

 

1962-es C (reál)

Osztályfőnök: Csernák Emil

Baditz Péter, Berta Terézia, Dede Márta, Erdős Elemér, Erdős Endre, Heckenast György, Herczeg Géza, Héja Gergely, Hidasi Ágnes, Kamarás Irén, Karczag László, Kiss Gábor, Lendvay Judit, Lengyel Imre, Makovsky Erika, Marton Zsuzsánna, Mészáros Piroska, Mikes Endre, Nádasdy István, Németh János, Sáry Katalin, Szander Erzsébet, Szerdahelyi Judit, Széles Magdolna, Szirtes Ágota, Takács Ágnes, Tóth Judit, Vánkai Anna, Villányi Lenke

 

1962-es D (humán) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Petersics Vladó

Asztalos Enikő, Ábrahám Ibolya, Ágh Éva, Balázs Anna, Balogh Katalin, Bartalis Katalin, Bényi Éva, Czigány Mária, Deák Katalin, Dieber Gabriella, Farkas Éva, Gál Zsuzsanna, Gerlei Judit, Horváth Edit, Jancsó Ildikó, Juhász Katalin, Kaposi Ilona, Keonch Hajnalka, Kerekes Edit, Kiricsi Franciska, Kiss Katalin, Lőrinc Mária, Megyaszai Zita, Nyitrai Margit, Papp Ildikó, Puskásy Tamara, Sárdi Anna, Szabó Katalin, Tényi Ágnes, Tóth Eszter, Turi Mária, Vajda Ágota, Varga Odette, Zajzon Katalin

 

1962-es IV/E (humán)

Osztályfőnök: Pálmai Kálmánné

Abai Ágnes, Adorján Mária, Alaksza Mária, Bálint Mária, Bicskey Katalin, Czesztler Marianna, Csáky Ida, Csillik Éva, Edelmayer Mária, Farkas Anna, Hegyi Anikó, Horváth Ida, Isakovits Anna, Kelen Eszter, Keményffy Brigitta, Konta Judit, Mozola Veronika, Padányi Judit, Paulay Judit, Pál Judit, Szabó Katalin, Szőllősi Mária, Tabajdi Mária, Timmer Margit, Valkó Melinda, Veress Klára, Ziegler Judit

 

1963-as A (humán) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Köves Károly

Balázs József, Csikóudit, Csömör Sándor, Demeter Éva, Eckmayer Ágota, Gaál Domokos, Gergely Ildikó, Hartyánszky Kázmér, Hoffmann Attila, Keményffy Zita, Lehel Jenő, Makkai Lilla, Márton Hajnalka, Modla Zoltán, Molek Ildikó, Nyári Attila, Pernek Tibor, Pintér Édua, Polgár Angéla, Pozsgay József +1, Pusztai Éva, Raffai D. Sándor, Reigl Judit, Ruzsa Sándor, Sommer József, Stanek Edit, Széky Péter, Szolnoki Judit, Tóth Árpád, Tóth Erzsébet, Varsányi Anna, Vatzinger Antal, Véges István, Zimonyi Ilona

 

1963-as B (reál) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök:Dr. Bisztray Gyuláné

Antók Péter, Babarczy Ilona, Bolváry Gábor, Darabos Zsuzsánna, Fábry László, Fejér Anna, Győrfi József, Gyüre Gabriella, Hadrévi József, Horváth Csaba, Karner Ottó, Kováts Róza, Lakatos Katalin, Nagy Géza, Németh László, Nonn Attila, Pongrácz József, Porkoláb László, Saftics György, Sárközy Péter, Sebestyén Gabriella, Simits Katalin, Szabó László, Szentes András, Szlatényi Mária, Tankó Emőke, Vadász Attila, Valkó Emőke, Varga József

 

1963-as C (reál) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Orbán Lászlóné

Balla Mihály, Barabás Judit, Báthory Annamária, Boros Sándor, Csepeli Pálma, Csuha Rózsa, Dallos József, Dénes Jenő, Fazekas Éva, Héjjas Pál, Jantsek Rudolf, Keszthelyi István, Kiss Judit, Konc János, Kundráth Zsuzsanna, Melczer Tibor, Pálmai László, Perjési Laura, Pozsonyi Frigyes, Simon István, Szabó Adrienne, Szakál Judit, Szenthe István, Szeszák Ferenc, Takács József, Tigyi Attila, Török Frigyes, Török Zsuzsanna, Veres György, Vékássy György

 

1964-es A (humán) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Kislaki Károly

Bagi Mária, Barna Edit, Berta Annamária, Egerszegi János, Erős Ferenc, Hámori Mária, Kádár Miklós, Kővári György, Kugler Katalin, Ladvánszky Lívia, Lichtneckert Gyula, Major János, Majoros Erzsébet, Máthé Péter, Molnár Emma, Naményi Imre, Németh Julianna, Pálffy Katalin, Péterdi Ágnes, Radó Julianna, Rácz Ágnes, Sólyom Gábor, Süle Éva, Szabó Lívia, Szentes János, Szilágyi Loránd, Tardos Julianna, Tessényi Kornél, Faragó Klára

 

1964-es B (reál) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Vajda Ernő

Ács Péter, Balogh Ida, Bódogh Lajos, Csirmaz Mária, Deák Ferenc, Egyed András, Erdős Melinda, Fekete András, Feles Pál, Gábor János, Hajdú Márta, Hamvay Péter, Hartyánszky István, Jávorkai Éva, Kenczler Éva, Kollár György, Kovács Gábor, Lenkei Ferenc +1, Lukács Péter, Marosán György, Pálinkás Júlia, Prónay Gábor, Sárkány Katalin, Sebestyén István, Soós Péter, Szabó Géza, Takács Zsuzsa, Tóth János, Tóth Matild, Valkó Péter

 

1964-es C (reál) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Szalai Imre

Benda Kálmán, Benyus László, Berkes Zsuzsanna, Bock György, Borbás Sándor, Börcsök László, Diósi László, Foglyos László, Földes Antónia, Göndöcs Balázs, Holyinka Péter, Kerény Judit, Kiss Sándor, Kohut József, Konrád Klára, Korossy Csaba, Kovács Éva, Kovács Zsuzsanna, Köllő Miklós +1, Maderspach Katalin, Majthényi Anikó, Mátyus Jenő, Mészáros Endre, Nagy András, Papp Erika, Polczer Irén, Radics Emese, Reich Gyula ,  Szepesi Tamás, Szepesvári György, Sztankoviánszky Tibor, Tanai József, Zalai Mária, Zsigmond Gábor

 

1965-ös A (humán)

Osztályfőnök: Dombi József

Abai Ilona, Babiczky László, Balázs Ilona, Bányai Tamás, Barabás József, Bene Annamária, Bíró Gáspár, Bognár Róbert, Bölcskei Elemér, Farkas Gabriella, Jávorkai Imre, Kainer György, Kovacsóczy Katalin, Kozma László, Kun Tivadar, Lantos Magda, Mezey Júlia, Pataki György, Pataky István, RáczLászló, Rosta Attila, Saftics Ákos, Sebestyén György, Szappanos Géza, Szarvas Péter, Székely Katalin, Szilkai János, Szolnoki Éva, Szolnoki Mária, Tóth Katalin, Várnai Iván

 

1965-ös B (reál)

Osztályfőnök: Szablyár Ferenc

Andorkó László, Barcza Noémi, Barna Erzsébet, Békefi Gyula, B. Nagy Katalin, Dezső Éva, Fiala István+1!Fischer Tamás, Fogoly Lajos, Gellér Judit, Gergely Ágota, Heimann Péter, Horányi János, Horváth Ágnes, Jencs Árpád, Koltai Pál, Kosztolányi Maya, Kovács Teréz, Langer László, Lehel Csaba, Lukács István, Mátrai László, Mayer Ágnes, Pintér Attila, Radics Katalin, Rátosi Ernő, Rejtő Tibor, Rékai Gábor +1, +1!, Retteghy István, Rosta Klára, Rudas András, Ruzsa György, Sárdi Gyula, Solymosi Árpád, Spielmann Anna, Varga László, Vura János, Zemplén Béla

 

1965-ös IV/C (reál)

Osztályfőnök: Klima László

Aczél Gábor, Ábrányi Andor, Bajor Gábor, Barabás Zoltán, Benedek Lajos, Billein Piroska, Bodnár Mária, Bozó Pál, Fabriczki Magda, Filarszky Imre, Fülöp Kálmán, Gara György, Gerő Gábor, Gortvay István, György István +1, Halász Miklós, Hoffmann Andrea, Horváth Ferenc, Inokai Márta, Kazár Pál, Kincse László, Kiss Mária, Kovács András, Körner János, Lakatos Aladár, Meichl Tibor, Sommer Mária, Szendrő Péter, Szenthe Péter, Tarján András, Vajda Veronika, Vizlendvay Ilona, Zachár Erzsébet, Zentai Tamás

 

1966-os A (francia) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Soós Józsefné

Bonyhádi Alajos, Bozóky Edina, Csáthy Anna, Ferenczy Endre, Frank Péter, Frint Aranka, Hargitai György, József Róbert, Klinghammer Júlia, Kovács Magda, Korompay János, Kővágó László, Köves Béla, Krepuska Géza, Láng Rózsa, Majoros Anna, Melha Kálmán, Mérten István, Molek Éva, Molnár Daisy, Péczi Zsuzsa, Ruttkai Ágnes, Szabó Márta, Szécsényi-Nagy Gábor, Szróli Margit, Tóth László, Tóth Péter, Welker Ottó, Zallel János, Zákány Ferenc

 

1966-os B (reál)

Osztályfőnök: Dr. Viltsek Ernőné

Alajos Katalin, Balázsi Katalin, Bernát György, Csicsay C. Iván, Csipkay Éva, Fazekas Anna, Fehér János, Fehér József, Fenyő Zsófia, Fi István, Göbl Gábor, Hajdú Franciska, Hartyánszky Mihály, Hársing László, Kiss Ellák István, Kis György, Kozma Ágnes, Kuttner György, Lakatos Gábor, Lőrincz Margit, Máté János, Mező Zsuzsanna, Nagy Ágnes, Osgyáni Csaba, Padányi József, Péterdi Miklós, Rózsa Gábor, Schranz Viktor, Szabados Erzsébet, Szakmáry Katalin, Szemkeő Gábor, Szentgyörgyi Lívia, Traub Ágota, Vagács István, Varannai László, Varró Anna

 

1966-os C (reál)

Osztályfőnök: Kelemen László

Arányi Péter, Barta László, Benkő András, Ferenczi Miklós, Fogarasi Kornélia, Frühwirth József, Geiszler János, Gondos Béla, Guttmann Judit, Hardi Róbert, Hetthessy Jenő, Hoffmann Tamás, Horváth Hajna, Horváth Péter, Kádár János, Kálmán Mária, Kovács András, Kovács Endre, Kozma Ágnes, Lázár Katalin, Lengyel Jenő, Lénárt Mihály, Miklósvári Géza, Morvay János, Pál Iván, Sain Béla, Semjén Éva, Staub Klára, Szabó István, Szauder Ipoly, Szeidl László, Szentesi Adrienne, Széll László, Terbe Terézia, Várkonyi Zsuzsanna, Varga Mária, Virág Margit, Wolf Pál

 

1967-es A (angol)

Osztályfőnök: Dr. Sallay Jánosné

Adorján Bence, Barcza Gyöngyi, Bod Judit, Bozóki János, Bozzay Péter, Büchler Katalin, Fazekas György, Fehér Katalin, Forján Sándor Csaba, Gál Eszter, Gallai György, Halácsy Katalin, Halmai Júlia, Kajos Ágota, Kirschner Ágnes, Koltai Katalin, Komáromi Tamás, Korossy Ildikó, Láng Éva, Langer Tamás, Lorencz Edit Pálma, Magyar Zsuzsanna, Majoros Gábor, Mátyus Katalin, Mezőlaki József, Nagy Péter, Pálinkási Szvetlána, Papp Katalin, Pilat Alicja Jadwiga, Rajk László, Szántó Katalin, Szávay Judit, Szerényi Judit, Tarr László, Tóth Ilona, Tóth Tamás, Várady Julianna, Vértes Péter

 

1967-es B (reál) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Bódy Ferenc

Balázs Ervin László, Bánhegyi Zsolt, Bencze Hanna, Benyovszky István, Bíró Gyöngyvér, Bojár Gábor+1, Flank Márta, Gyenes Julianna, Herjeczki András, Hornung Péter, Kis Ákos, Kocsis Péter, Kovács Erzsébet, Ludányi János, Lőrincz Mária, Morvay Anna Mária, Pintér István, Rusznák Erika, Sárkány Péter, Soós Györgyi, Szabó Erzsébet, Szádeczky-Kardoss Endre, Széll Bulcsú, Tóth Ilona, Varga Mária, Wolf Marianne, Zalai László

 

1967-es IV/C (humán)

Osztályfőnök: Dr. Huszty Mihály

Antos Péter, Bonyhádi Ildikó, Börcsök Katalin, Cziffer Endre, Dobozy Miklós, Eke András +1!, Erdélyi Gabriella, Fenyő Ervin +1+1!, Fogarasi Katalin, Gábor József, Hajdú Vilmos, Hrabéczy Mónika, Iván Éva, Jármai Valéria, Kárpáti Magdolna, Katona Katalin, László András, Márai-Grosschmid Botond, Márkus László, Muraközy Gyula, Novák Márta, Orosz Péter, Papp Péter, Pataky Ilona, Pintér Péter, Radváner Júlia, Ruszti Júlia, Szarvas András, Szatmári Margit, Szepesvári Éva, Thomka István, Vári István, Vince Péter, Zsidi Károly, Gonda Péter

 

1968-as A (általános)  Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Vörös Imre

Bánhidi Éva, Bányai Gábor, Bárány Zs. Orsolya, Benkő Viktor, Bölcskei Hedvig, Cziglédszky Tibor, Csernák Katalin, Erdősi Ildikó, Ferencz Péter, Ferencz Zsuzsa, Gaál Sarolta, Jacsó Péter, Kiss Ernő, Kótai Endre, Kubinyi András, Lóth Éva, Mády Éva, Osztrovszky Zoltán, Pataki Andrea, Póth Zoltán, Remenár Éva, Rózsa Katalin, Serényi Péter, Szarvas Gábor, Szolnoki Katalin, Várkonyi Péter, Veress Judit

 

1968-as B (általános) 

Osztályfőnök: Faludi Szilárdné

Ábrány László, Baski Ágnes, Benkő László, Berény Judit, Borbás György, Dienes Valéria, Diósi Lajos, Fóti Gábor, Holczer Tibor, Horváth György, Horváth János, Kalmár Mária, Kerekes Ildikó, Kóti László, Kovács Mária, Kurucz István, Martinkó Eszter, May Mónika, Rajczi Márta, Róna János, Striker Anna, Szabó Gyula, Szalay Attila, Szécsényi-Nagy István, Széll Katalin, Sziráki Laura, Szunyogh Szabolcs +1, Tomjanovich Géza, Tompos Tibor, Vajda János, Valkó Péter, Varga László, Venczel Zsuzsanna, Volecz József

 

1968-as C (biológia-kémia) Tabló helye: II. em. (?)

Osztályfőnök: Dr. Korányi Erzsébet

Balla Mária, Balogh László, Bedő Éva, Bender Miklós, Bernát Iván, Bosnyák Péter Pál, Cserey Gábor, Csernai Tamás, Cserveny Lajos, Csordás György, Dobozy Ottó, Domány András, Domokos Márta, Donászi Ildikó, Erdélyi István, Falb Katalin, Farkas Ágnes, Flesch Zsuzsánna, Gábor Éva, Gábor Péter, Gulyás László, Hajdú Sándor, Hegedűs András, Józsa Judit, Kisék Eszter, Lajti Júlia, Loppert Zoltán, Majoros Gábor, Marosán Júlia, Mester Ádám, Molnár Endre, Monostori Ákos, Sárdi Katalin, Schranz Dénes, Sós Anikó, Szalay Ágota, Szemerszky László, Török Katalin, Vida László

 

1969-es A (matematika-fizika) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr Kovács Józsefné

Aczél Tamás, Balázs István, Barna István, Békés István, Breuer Pál, Csanádi Géza, Dobosi Gábor, Dobrovich László, Farkas János, Gál Judit, Gál Zsuzsa, Gulyás András, Hübner Ede, Kálmán Péter, Kalmár Lajos, Kocsis Éva, Nagy Dénes, Oláh Péter, Padányi Zoltán, Sághy András, Sály Erzsébet, Sain Ildikó, Spielmann Anna Katalin, Sulla Imre, Szabados Borbála, Száray Lóránt, Szeidl György, Szendrő Gábor, Tamáska Júlia, Tél Tamás, Trencséni Sándor, Werner Gábor, Zákány Gábor, Zalai Károly

 

1969-es B (általános) Tabló helye: Raktárban (kis hibával).

Osztályfőnök: Dr. Gálffy Zoltánné

Bacsa János, Barkóczy Judit, Bélafalvi Piroska, Bozzay László, Csernyánszky Marianna, Csiky Márta, Dienes Balázs, Eke János, Fabriczky András, Fazekas Márta, Fülöp László, Gulyás Zsuzsanna, Hegedűs Zoltán, Honyek Gyula, Kürti Katalin, Lukács György, Major András, Majsa Zsuzsanna, Marton Mátyás, Matern Margit, Medvigy Ágnes, Németh Marianna, Pungor Ernő, Puskás Zsuzsanna, Sándor Judit, Stéger Ferenc, Szabó Péter, Szabó Piroska, Tallián Blanka, Tési István, Váczi Miklós, Varga Károly, Vilcsek János, Völgyi Marianna, Zoltán Márta, Temesi Judit

 

1969-es C (általános)  Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Harkay Pál

Balogh István, Balogh Iván, Bartha Edina, Bárdos Katalin, Benedek Katalin, Bonyhádi László, Bozzai László, Dobos Erzsébet, Doma Judit, Donászi Gábor, Ducsay Gábor, Gálffy Erzsébet, Gelencsér Zsuzsánna, Holczer Károly, Horányi György, Kafka Márta, Karsai László +1!, Kemény Endre, Kincse Mária, Kis Ferenc, Koltai Tünde, Kovács Attila, Légrádi Péter, Lintner Ferenc, Majoros Ákos, Makai József, Medgyes Nagy István, Melles Márta, Muraközy László, Orthmayr Tamás, Prónay András, Révész Katalin, Simon Anna, Szécsén Zsuzsa, Varsányi Katalin,

 

1970-es A (orosz) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Csányi Lórándné

Ambrus Péter, Andorkó Éva, Arányi Ágnes, Bathó László, Bisztriczky Zsuzsa, Böröcz Éva, Budai Ágnes, Csuka Katalin, Drágos Anna, Frigyesi András, Galler Katalin, Gallai Péter, Gerenday Ágnes, Horváth Ferenc, Jancsó András, Kalmár László, Kuttner János, Lenkei Júlia, Losonczi Tamás, Lukács István, Olasz Vilmos, Pintér Adrienne, Péntek Erzsébet, Rodics András, Rőder Judit, Sárdi István, Siegler András, Szalontai Éva, Szathmáry Andrea, Szécsén Ella, Szircsák Marietta, Szunyogh Gábor, Thomka György, Udvarhelyi Csaba, Vágó János

 

1970-es B (általános) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Pálmai Kálmánné

Ábermann József, Bisztricsány Julianna, Csermely György, Csókay László, Emőd János, Fekete Éva, Frankó Endre, Hajós Erzsébet, Hornung János, Ivánkay Rita, Jávor Ervin, Jónás Gabriella, Kalmár Gabriella, Keleti Miklós, Kenczler Mihály, Király Katalin, Klavács Antal, Koltai József, Kótai Zsuzsanna, Loksa Imre, Mihály Ferenc, Nádor Judit, Nevigyánszky Dorottya, Osbáth Katalin, Perjési Katalin, Posgay Károly, Révész Irén, Simon Eszter, Simon Zsuzsanna, Stirling János, Szabolcsi János, Szabó Imre, Szarvas Márta, Ungvárai János, Vértes András+1!

 

1970-es C (általános) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Szoboszlai Miklósné

Bálint Erzsébet, Barcza Katalin, Bognár János, Bollobás Enikő, Bozzay András, Csipkay Péter, Dedinszky Gábor, Draskóczy István, Elekes Györgyi, Füzesi Szláva, Garami Márta, György Katalin, Horváth Gábor, Horváth Ildikó, Horváth Péter, Kolma Éva, Lakatos András, Mátrai Judit, Melles Imre, Müller Péter, Nemerkényi Antal+1!, Nemes Tamás, Pobori Ágnes, Szávay Gábor, Szegedi Péter, Széki János, Takács Ákos, Tóth Ágnes, Tóth Tibor, Vajda Zsuzsanna, Várgedő Judit, Vári Ágnes, Vas Ádám, Würsching Péter, Záborszky Zsuzsanna, Zetelaky András

 

1971-es IV/A (általános)

Osztályfőnök: Nagy Jánosné

Araczky László, Bikich György, Czékmány László, Cserey Miklós, Csicsman József, Erdei Irma, Füzér Judit, Gulyás Judit, Heimann András, Karner Judit, Kincses Miklós, Kókai Tamás, Komjáthy Ágnes, Kováts János, Kőhegyi János, Lőke Magdolna, Madarász Ágnes, Makai János, Molnár Miklós, Müller Henrik, Nagy Richárd, Nándory Erzsébet, Robák Ferenc, Sárkány Endre, Sarlós Júlia, Sipeki László, Szőllősy Nóra, Tasnádi Erzsébet, Varga Ibolya, Várbíró Márta, Zenthe Ferenc, Zoltai Ildikó, Zölde Kornélia

 

1971-es IV/B (általános)

Osztályfőnök: Karakas Gábor

Balla József, Benkő Judit, Bernát László, Bitai Zsuzsanna, Bodó Katalin, Champier Marianne, Csillag Katalin, Csóti Ágnes, Dévény Zsuzsanna, Donászi Judit, Farkas Ilona, Halász Gyöngyi, Karsai György, Kerekes Ágnes, Koncz Imre, Lakatos Judit, Loppert Csaba, Meitner Tamás, Pacsirszky Beatrix, Perlaky László, Rácz János, Sápi Vilmos, Szombathelyi Tamás, Török Judit, Trencséni Júlia, Váradi Judit, Vizsolyi Edit, Zalatnai Attila

 

1971-es C (fizika-kémia) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Klima László

Bartha Miklós, Békési Sándor, Boksay Zoltán, Boóc András, Dénes Katalin, Dudás Zsuzsanna, Ézsiás Antal, Farkas Gábor, Farkas Katalin, Groma Géza, Gunda György, Hannák Marianna, Hidvéghy Dénes, Jantsek Gábor, Jávor Péter, Knáb Mária, Köllő János, Lampert Mária, László Márta, Martos Gábor, Máthé Irma, Megyery Barna, Mester András, Morvay Mihály, Nagy Zoltán, Pásztor Katalin, Pungor András, Remenár Judit, Sebestyén Judit, Szabó Márta, Szilágyi Mária, Szilágyi Pál, Tél Katalin, Timkó Iván, Tóth László

 

1971-es D (angol) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Borhidi Attiláné

Auber Miklós, Balázs András, Balló Andrea, Brandecker József, Csejk Gabriella, Dobosi Ildikó, Egyed Zoltán, Eperjesi Rózsa, Gárdos István, Horkay Ferenc, Horváth Hanna, Hyross Imre, Ivánkay Gyopárka, Juhász Miklós, Klima János, Kocsis István, Kollár Edit, Lakatos Tamás, May Miklós, Milotay Péter, Nagy Katalin, Nyíri András, Rapp Zoltán, Réti Attila, Subicz Irén, Szabó Emma, Széky Annamária, Szirmai János, Tarnai Éva, Temesi Tamás, Tímár Eszter, Tornyossy Gábor, Vajda Nóra, Várnai Beatrix

 

1972-es A (orosz)  Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Görög Mátyásné dr.

Andorkó Ágnes, Bartha Lajos, Benkő Magdolna, Békés Magdolna, Csengődi Csilla, Csuka Csilla, Fekete György, Horváth Attila, Horváth Eszter, Horváth Miklós, Horváth Zoltán, Ivicsics Péter, Kainer Péter, Knőbl Péter, Kovács Veronika, Kozma Kálmán, Magyar Katalin, Matern Éva, Máriássy Éva, Munk Péter, Nagy István, Pais Judit, Selmecy Ildikó, Szabó Zoltán, Szűcs Anna, Tallián Annamária, Török Andrea, Visnovitz György, Vitéz András, Zentai Péter, Horváth Margit

 

1972-es B (kémia-biológia) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Tímár György

Andriska István, Bánki Zoltán, Bardóczy Árpád, Barna András, Baros István, Bassa Lia, Bíró Sándor, Borsi József, Czabaj József, Demeter Gábor, Érces Miklós, Fehér Mária, Füleki Mária, Füzesi László, Gál Péter, Groó Dóra, Hódi Katalin, Kádas Péter, Könczöl Kálmán, Lelkes Katalin, Linka Ágnes, Majoros Ervin, Mándi Ildikó, Melles Tivadar, Nagy Irén, Náhm Krisztina, Nemes István, Olácsi Jutka, Pálmai Katalin, Szabó László, Turi-Kováts Filoména, Veres Ildikó, Zákány Csaba, Zimai András

 

1972-es C (általános) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Orbán Lászlóné

Árendás László, Balogh István, Czitrom Magda, Dömötör Tamás, Draskóczy Eszter, Erőss Zsuzsa, Fabriczki Katalin, Frigyesi Miklós, Garányi Katalin, Gombos Tibor, Görgey Péter, Hegedűs Tibor, Horváth István, József Csilla, Kabai Márta, Kiss Nóra, Korda Judit, Kovács Klára, Kővári Ilona, Krauth Ágnes, Kuruc Gabriella, Lehoczki Júlia, Lengyel János, Nagy Sándor, Nádor Katalin, Perjési Zsuzsanna, Pintér Péter, Stépán Gábor +1! , Szabó Beatrix, Szabó Etelka, Szirmai Zoltán, Tési Zoltán, Török Márta, Vajda János, Vass László, Virág István

 

1972-es D (általános) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Asztalos Gyuláné

Árendás József, Balázs Éva, Belházi Judit, Berghammer Rita, Bérczy Judit, Bogdány Klára, Bozzay Rita, Burucs Balázs, Dávid György, Domokos Mária, Erőss Ágnes, Farkas Katalin, Gáspár László, Gecső Ágnes, Gyűrű Géza, Hallgató Zsuzsanna, Horváth Csaba, Horváth Károly, Hosszú Éva, Kaján Imre, Kárpáti Ferenc, Kerkuska Zoltán, Kis Judit, Kovács László, Krepuska István, Kumin Marianna, Kun Aranka, Loksa István, Magyar László, Miskey Zoltán, Oroszi József, Rajczi Éva, Seregi Zsuzsanna, Szabó Éva, Szamara Eleni, Szendrey Ildikó, Vadász Alexandra, Varga Magdolna, Vészi Anna, Zsigmond Margit

 

1973-as A (angol)

Osztályfőnök: Szilágyi Péterné

Bárdi Gariella, Buday Zsuzsánna, Csokán Kamilla, Csokán Péter, Deák Ágnes, Fi Mária, Gortvai András, Gömöri Katalin, Greguss György, Jászai Mária, Kázmér Miklós, Kevi Mihály, Kiss József, Kovács Gábor, László Erzsébet, Messmer András, Nagy Márta, Nemes Béla, Pálinkási Ferenc, Reiman Judit, Sági Gábor, Simán Katalin, Sipos Andrea, Skergula Judit, Somogyi Szilvia, Székely János, Tímár Erzsébet, Vajda Éva, Varga Júlia, Varsányi Pál, Vilmos László, Walkó Zsuzsanna

 

1973-as B (általános)

Osztályfőnök: Falta Zoltán

Ágoston Ildikó, Békéssy János, Bornai Tibor, Daczó Judit, Fiantók László, Gibás Zsuzsanna, Hollós László, Hudák Mária, Ihász Tibor, Jilly Béla, Katona Erzsébet, Kelemen György, Kemény Vera, Komáromi Mária, Marosvölgyi Csaba, Molnár Attila, Nagy Lajos, Nagy Magdolna, Nagyvári László, Nasztanovics Ferenc, Nokta Ibolya, Piszker Veronika, Podmaniczky László, Rákosi Éva, Szabó Zsuzsanna, Szarvas Zoltán, Tóth Gábor, Tóth Katalin, Vitéz Katalin

 

1973-as C (matematika-fizika) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Hack Frigyes

Adorján Adél, Angeli György, Antoni Ferenc, Bánhidi Zoltán, Bóc István, Bródy Ágnes, Csaba Iván, Csilléry István, Dobosi Klára, Drozdy Győző, Egyed Orsolya, Gergely András, Géczy Borbála, Józsa Sándor, Juhász Zoltán, Király Ilona, Korda Zsuzsanna, Kovács Balázs, Lakatos Anna, Lukács Gábor, Maróti Éva, Máthé Sarolta, Nagy Eszter, Nádas András, Pain Lajos, Rácz Éva, Sági Zoltán, Siegler Zsuzsanna, Siposs Julianna, Südi Gábor, Szendrő Sándor, Takács Judit, Tóth Erzsébet, Tóth Károly, Vajda Péter

 

1973-as D (általános)

Osztályfőnök: Dr. Borhidi Attiláné

Ambrus István, Beleznay Diána, Bozzai Judit, Csögley István, Énekes Anikó, Falu Éva, Fazekas Endre, Hajdu László, Kelédi Gábor, Koncz Magdolna, Kormanik Gábor, Kubát Gábor, Lehoczky Enikő, Oderszky László, Pál József, Pálhidy Attila, Peszeki István, Sápi László, Söpkéz Bernadette, Sövényes Judit, Szabó Ágnes, Szabó Györgyi, Száray Miklós, Técsőy Andrea, Tölgyesi Miklós, Török Mária, Turián Sándor, Urbán Judit, Urbán Katalin, Zala Gyöngyi, Zsíros Magdolna

 

1974-es A (matematika-fizika) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Somossy János

Akay László, Bajza András, Bertalan Gábor, Bozsóki István, Bőgel György, Csuka Gábor, Deák Csaba, Faragó Attila, Fábián Sándor, Fekete György, Gál Ilona, Hersiczki Ágnes, Kalász Ágnes, Kelemen György, Kósa Zoltán, Kővári Zsolt, Lackó István, Molnár Árpád, Molnár Katalin, Nagy Ferenc, Nagy Márta, Nagy Zsuzsanna, Nagygyörgy Adrienne, Panyiczky Zoltán, Pálovics Ildikó, Ruttkai Tamás, Söpkéz Gusztáv, Szűcs András, Tóth István, Ugrósdy Katalin, Volf Mihály

 

1974-es B (fizika) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Vajda Ernő

Angster László, Árendás Péter, Bagdy Judit, Balog Gergely, Brosch Judit, Burda Melinda, Csókay András, Deák Adrien, Detky Gábor, Fóris Pál, Gaál Péter, Gulyás Erzsébet, Hegedűs Ábel, Herceg Rózsa, Hidvégi Máté, Horogh László, Imreh Domonkos, Kis-Várday Gyula, Kovács Ágnes, Kovács István, Melly András, Pólos László, Rády Ilona, Szamosi Attila, Szathmári Miklós, Tóth Éva

 

1974-es C (francia-német) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Gábor Istvánné

Ceglédi Éva, Csaba Krisztina, Felméry Klára, Gelányi Gábor, Gimesi Zsuzsanna, Havalda Gyula, Hidas Gábor, Holnapy László, Horváth Katalin, Illés Éva, Kalmár Katalin, Leyrer Magdolna, Loksa Éva, Loránd Gábor, Magyar Krisztina, Marton Anna, Nádasi Tibor, Pálfi Adorján, Pór Magdolna, Rembeczki László, Simon Krisztina, Szabó Edit, Székely Sarolta, Tóth Péter, Varga Sándor, Vereczkei András, Vörös Éva

 

1974-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Varga Ernő

Belágyi Anna, Buda György, Görög Zoltán, Horányi Zsuzsanna, Jely Edit, Klavács Andrea, Kopacz András, Kövesy Attila, Langó Zsuzsanna, László Zoltán, Lehoczki Zsuzsanna, Mircsev Éva, Pais István, Pákozd Marianna, Pelczer Katalin, Ságodi Pál, Schilling Judit, Stroh Glória, Szabó Hedvig, Szarvas Eszter, Szűcs András, Técsőy István, Tomics Adrianna, Tóth Edit, Tőkés Rita, Vass Judit, Végh Vilmos

 

1975-ös A (matematika) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Szabó Ferenc

Balla Tibor, Bartha Károly, Bartus János, Csaba László, Farkas László, Gara Mária, Gergály Ferenc, Greinstetter Ferenc, Hartmann Péter, Herbst Árpád, Illés János, Ivánkay József, Juhász Etelka, Katus Gábor, Kiss Gábor, Kóti Márton, Kristóf Gábor, Maczek Ilona, Miholics Valéria, Molnár Zoltán, Pelikán László, Petró András, Petró László, Stirling Miklós, Szabó István, Szakmány György, Tamási József, Tankó Zoltán, Tarnóczi Tibor, Vadász István, Valovics István

 

1975-ös B (orosz) Tabló helye: II. em.)

Osztályfőnök: Dr. Virágh Ferenc

Arnóth Ádám, Balázs Péter, Bulyáki Magdolna, Cseh Dorottya, Fleckenstein Gyöngyi, Gárdonyi Lili, Gyurgyák János, Gyüre Ágnes, Hidvégi Erzsébet, Juhász-Nagy Zsuzsanna, Kapecz Zsuzsanna, Kiss Zsuzsanna, László Judit, Medgyaszay Orsolya, Müller Marianne, Nagy Zoltán, Neményi Katalin, Pálhidy György, Sajtos Gyula, Simon László, Stépán Zsófia, Stössel Anna, Szabó Éva, Szabó Zoltán, Szakács Marianna, Szalontay Mihály, Szinyákovics Pál, Szolcsanszki Sylvia, Török Erzsébet, Vereckei Dénes, Viczkó Katalin, Vundele Zsuzsanna

 

1975-ös C (kémia-biológia) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Szőnyi József

Bartos Katalin, Bauer Éva, Béres János, Borsodi Marianna, Brosch Tamás, Csabai László, Csíki Sándor, Éliás Edina, Ernyei László, Fömötör Imre, Győrög Zoltán, Harsányi Zsolt, Horváth Irén, Jeszenszky Márta, Kárai Katalin, Kékesi Erzsébet, Kisdaróczi János, Kubik György, Ledacs Kiss Imre, Major Zsuzsánna, Makai Olga, Marczel Ágnes, Markója Péter, Muraközy Henriette, Nemes Zoltán, Patai Árpád, Pongrácz László, Rosenberger László, Szentkirályi József, Szűcs Zoltán, Varga Miklós

 

1975-ös D (általános)
Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Dr. Horváth Jánosné

Ábermann Miklós, Barkóczy Pál, Bátai János, Bátki László, Bächer Iván, Farkas Katalin, Fejér Mihály, Fidrich Imre, Hegedűs Ilona, Horváth Viktória, Jakab Klára, Karasz Zoltán, Kovács Dénes, Kósa-Kovács József, Kovács László, Kovács Mária, Kőporosy János, Kurucz Mihály, László Ágnes, Major Zoltán, Mátyássy László, Miklósics István, Mohácsi Sándor, Nagy Gábor, Nándory Nóra, Ónodi Béla, Pataki Lajos, Rideg István, Sinkovics Sándor, Széll Gyöngyi, Szita András, Telekesi Gábor, Tóth Zsuzsanna, Varga Irén, Werner Anna

 

1976-os A (orosz)

Osztályfőnök: Tóth Attila

Antal János, Bárdi Nóra, Berze István, Burkus Sándor, Fábián Marian, Horváth István, Horváth János, Katkó Tamás, Király Judit, Klima László, Lepsényi-Szabó Ágnes, Maros Dóra, Mohácsi Piroska, Molnár Attila, Molnár Ágnes, Papp Éva, Pap Judit, Patai Ildikó, Radnai Béla, Rutz Gyula, Sárvári István, Sellei Anikó, Szilágyi Géza, Szirmai Zsuzsanna, Szűcs Erzsébet, Thernesz Éva, Tóth Ferenc, Tunner Noémi, Turi Anna, Vincze Ildikó, Veres Gábor, Vlasits Katalin, László Tibor

 

1976-os B (kémia) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Korányi Erzsébet

Bakonyi Katalin, Berény Gabriella, Cziglányi Béla, Cziglányi Csilla, Csondor István, Dürr János, Gerván János, Györgyi Erzsébet, Halász Edit, Halmos Gábor, Herczegfalvy Attila, Kovács Beáta, Kovács Katalin, Lapat Attila, Muraközy Györgyi, Nádasdi Magdolna, Nádudvari Géza, Németh Hedvig, Németh László Viktor, Pauló Tünde, Pécz Béla, Rózsás Zoltán, Sinkovics Gábor, Siposs András, Skrenyó István, Somogyi Gyula, Sutyor József, Szajbert Teréz, Taljanidisz János, Trencsényi Zoltán, Trostovszky Gabriella, Venczel Ilona, Vincze János

 

1976-os C (fizika) Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Dr.Viltsek Ernőné

Bednár Imre, Csermely Péter, Devecser Károly, Egyed Zsófia, Fejes István, Földvári Csaba, Hajdu József, Horváth Gyula, Horváth Zsuzsanna, Iliu Iliasz, Iszlay Zsuzsanna, Jakab Zsuzsanna, Jederán Miklós, Korda Ágnes, Kotek Gábor, Kovács Erzsébet, Kovács Margit, Marthy Endre, Nagy László, Nemes Zsolt, Petrovics György, Porcsalmy Zoltán, Sajtos Ágnes, Sáritz József, Telkes András, Ujj Írisz, Zámbó Zoltán

 

1976-os D (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Szabó László

Bajkó Judit, Bottyán János, Csergő Éva, Csernátony Árpád, Ernyei Balázs, Fenyvesi András, Földváry Erzsébet, Herceg Csilla, Jánvári Viola, Kajtár Márton, Konrád László, Kovács Katalin, Kriván Gergely, Laborci Anikó, Lantai Gergely, Leéb Erzsébet, Loksa Gábor, Madura Judit, Nádor Géza, Németh Géza, Orha Zoltán, Romsics Gábor, Szabó László, Szatmári Tibor, Szeifer Tamás, Szilágyi János, Tóth Judit, Ugrósdy György, Ulrich Zsuzsana, Vági József, Varga Péter, Veres János, Vidovszky Éva, Zimmer Tamás, Zoltán Gertrúd

 

1977-es A (angol-francia)

Osztályfőnök: Dr. Keresztes Andor

Abay Pál, Araczki Mária, Bagó Csilla, Bicskei-Kárlé Rita, Boksay Erzsébet, Csáki Mihály, Erdősi Erzsébet, Farkas Judit, Fazekas Zoltán, Gál Anna, Holdampf Éva, Horváth Gabriella, Horváth László, Károlyházy Katalin, Kertész Judit, Kovács Adrienne, Kővári István, Mátrai Zoltán, Mátyássy Miklós, Németh Kinga, Pungor Katalin, Remport Ádám, Selmeczi Ildikó, Sillye Gábor, Südi András, Szabó Helga, Szabó Marianne, Szurovszky Katalin, Turner Ferenc

 

1977-es B (matematika) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Dr. Borhidi Attiláné

Berkó György, Czibók Csilla, Debreczeni Zsolt, Dubovánszky Zsolt, Gémesi Gyöngyi, Honyek Katalin, Horváth Katalin, Jandó Zsuzsanna, Jani Éva, Kintli Kálmán, Lakatos János, Langmár Lajos, Lovas István, Madlena Erzsébet, Malatinszky György, Molnár Teréz, Nagy Tamás, Németh András, Nyiri János, Olasz Ilona, Pál Zsuzsanna, Pohl András, Richter László, Sándor Zsuzsanna, Schanda Mónika, Schlecht Csaba, Svendor György, Szakács Ildikó, Szvitacs Hajnalka, Torma József

 

1977-s C (biológia)

Osztályfőnök: Orosz Györgyné

Andor Miklós, Bakirdzi Kalliopi, Barna Gyöngyi, Bertalan Csaba, Béres Ágnes, Bor Márta, Borbély Zsuzsanna, Bőhl Márta, Dudás Mária, Ferenczy Judit, Horváth Gábor, Kékesi Adrienna, Kiss József, Koós Ibolya, Kóra Péter, Kubik Pál, Ladányi Anikó, Lehoczki János, Megyeri Géza, Nagy Erika, Nyikos Katalin, Rab Zsuzsanna, Radics Zsuzsanna, Simon Péter, Stark Erzsébet, Szarvas József, Talabér Zsolt, Teglovics Anikó, Temesváry Katalin, Török Ilona, Zsigmond Gyöngyi

 

1977-es D (általános) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Falta Zoltán

Bajka Tünde, Bartalos Tibor, Bartus Judit, Borsos Margit, Deák Éva, Fódi Ágnes, Fogarasi Verona, Folkmayer Judit, Hack Péter, Hack Róbert, Helembai Sándor, Horváth Hajnalka, Kasparlik Judit, Kellner Irén, Kiss Katalin, Koncz Vilmos, Kovács Valéria, Kővári Katalin, Lapos Mihály, Meszlényi Ibolya, Olasz György, Osgyáni Gyula, Osvát Anna, Osvát Judit, Plézer Viktor, Porubszky Ildikó, Stark Tamás, Szolga Sándor, Tihanyi Éva, Varga Zsuzsanna

 

1978-as A (matematika )Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Varga Ernő

Aradi István, Bagyinszki Andrea, Bardóczy Attila, Béres Ibolya, Czimmer Anna, Décsi Marianna, Erős Zsuzsanna, Fentor János, Házi Imre, Hégli Márta, Horváth Marianna, Huray Éva, Juhász Judit, Kristóf Csaba, Magó Gabriella, Mészáros László, Nagy Olga, Németh Ferenc, Némethy Tamás, Oláh Gyula, Pillárik Ilona, Puskás János, Seszták Márta, Sulász Hriszula, Takács Judit, Técsőy Gábor, Tóth Gabriella, Tóth László, Tóth Mária, Urbán Zoltán, Vári László, Vittay Péter, Zsunics Erzsébet

 

1978-as B (fizika-általános)

Osztályfőnök: Győrög Mátyásné dr.

Balogh Erika, Bartos István, Bárdi Gabriella, Birghoffer Ágoston, Bóka Olga, Boros Tibor, Dancs Adrien, Detki Katalin, Gáborfi Beatrix, Horváth György, Ihász Ildikó, Kiss Annamária, Kiss Marianna, Kiss Ottó, Kocsis György, Kovács Magdolna, Kölcze Anikó, Mórocz Ágnes, Pogácsás Anna, Schnell György, Serfőző József, Taba Orsolya, Tési Vilmos, Tóth Béla, Vadkerti Erzsébet, Vajda Károly

 

1978-as C (angol) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök:Dr. Asztalos Gyuláné

Bertók Anna, Bessenyey Bálint, Bicskei Attila, Császtvay Tünde, Csete Ibolya, Eredi Julianna, Gauland Gábor, Hoós Marianna, Hossó Andrea, Huszár Anna, Kalocsai Krisztina, Kasper Teréz, Kiss Klára, Kovács Edit, Kovács Mária, Krudy Terézia, Miholics Irén, Molnár Róbert, Nemes Olga, Renner Zsuzsanna, Somogyi Erzsébet, Stark Mária, Szathmáry Eörs, Száraz Erzsébet, Temes Mária, Tóth Balázs, Vadász Gábor, Varga Ilona, Varga Zsuzsanna, Vass Judit

 

1978-as D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Móró Károly

Bencsik Mária, Csortos Franciska, Dámosy Zsolt, Deák Adrien, Doszpod Béla, Erőss Edit, Horváth Zsolt, Hunyady Zoltán, Jézsó Zsuzsanna, Kárpáti Mária, Keve Zsuzsanna, Lauber Mária, Mavromatisz Aposztolisz, Meszlényi Zsuzsanna, Nyúl Gizella, Pálinkás Ilona, Pászti Ildikó, Ripka Edit, Schmidt Zsuzsanna, Somogyi Andrea, Straub Katalin, Szabados László, Szász Gábor, Szentirmai Erzsébet, Szőcs Lívia, Tál Teréz, Tankó István, Tihanyi Ervin, Udránszky Beatrix, Udvarhelyi Dóra, Varga Éva, Zsoldos Ilona

 

1979-es A (matematika) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Dr. Horváth Jánosné

Bakos László, Balogh Gábor, Bednár Annamária, Braun Ervin, Breier László, Csécsei Éva, Fekete Miklós, Glósz Zsuzsanna, Grolmusz Vince, Hársing Mónika, Kaposi Anna, Karacs Ferenc, Kiss Andor, Korpos János, Kovács Ildikó, Lehőcz Mónika, Lendvai József, Papp Rózsa, Pólya Katalin, Porcsalmy László, Regős Éva, Rozsnyay Károly, Selmeczy Zoltán, Studer Gábor, Szedlacsek Gyula, Széles László, Szőke Ferenc, Tóth Andrea, Végh Gábor, Vértessy Beáta, Vidra Dorottya, Zabán Katalin

 

1979-es B (orosz) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Nagy Jánosné

Ágoston János, Bajzát László, Balatoni Anna, Baranyi Barna, Binder Éva, Bodnár Katalin, Bodrogi Tamás, Borbély Ferenc, Breuer Katalin, Burucs Péter, Felkai György, Kalácska Mihály, Keszthelyi Bettina, Kollár Monika, Kondili Eleni, Lujber Edina, Molnár Ágnes, Nagy György Tibor, Olasz Júlia, Pecze Márta, Pénzes Margit, Proksa Attila, Schlecht Gabriella, Stabiszevszky Gábor, Szabó Sarolta, Tóth Ilona, Turzó Ágnes, Udvari Márta, Valter Ferenc, Vereczkei Erzsébet

 

1979-es C (kémia-biológia) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Szőnyi József

Antal Judit, Balogh Mihály, Bojtor László, Dudás Ágnes, Egyed Katalin, Farkas Marianna, Fekete Katalin, Fekete Tibor, Herczku Miklós, Imre Flóra, Ivicsics Edit, Jani Gabriella, Klukon Beatrix, Kollár Zoltán, Krizsán Éva, László Judit, Mihalovits János, Minár Gyula, Pordán Éva, Rácz Erzsébet, Sándor Ferenc, Scheuring Zsolt, Sebők Ágnes, Szabó Katalin, Szalóki Mária, Törő Klára, Varga József, Varju Mihály, Vereckei Edit, Vlaskovits Edit, Weingart Ágnes

 

1979-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Somossy János

Adler Edit, Baracs Tibor, Bedros Róbert, Czeczei Péter, Derdák Tibor, Dragon Ferenc, Földesi Ágnes, Gáspár Zoltán, Harle Tamás, Holló Gábor, Konvalinka Piroska, Kovács Andrea, Kovács Andrea, Marczis András, Mura-Mészáros Péter, Nábrádi István, Nádasi János, Nagy Piroska, Ottlik Dániel, Pálfay Mária, Pálfay Rita, Palotás Tamás, Pósvári Gábor, Scheuring Mária, Soproni Zsuzsanna, Szentirmai László, Takács Zsuzsanna, Thernesz Vilmos, Ujszászi Katalin, Vincze Éva, Zathureczky György

 

1980-as A (orosz) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Tóth Attila

Ágoston Ildikó, Blázer Mária, Borbényi Mária, Czakó Emma, Dános Gábor, Gaál Andrea, Geiszt Antal, Gyarmati Edit, Hegedűs Györgyi, Kápli Mariann, Kerling Terézia, Kovács Gabriella, Kristóf István, Kun-Szabó Csilla, Lübeck Andrea, Marton Klára, Péntek István, Rigó Andrea, Stössel Alice, Toldi Krisztina, Treiber Amália, Varga Vilma

 

1980-as B (olasz-kémia) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Szilágyi Péterné

Alföldi Zsuzsanna, Bálint Zoltán, Bölcs Ágnes, Dollenstein János, Fekete Béla, Gulyás Erzsébet, Gyarmati Lenke, Kadlecsik Erzsébet, Kedves Rita, Kiss Zsuzsanna, Korom Mária, Kovács Miklós, Körmendi József, Kuti Miklós, Laszlóczki Imre, Lengyel Tibor, Lieber Zsuzsanna, Mayer Zsolt, Mogyorósi Dianna, Németh Zsolt, Patkós Judit, Pálfay Gábor, Pálfy József, Pénzes Edit, Radovics Katalin, Szőke Imre, Telkes Csilla, Toboz Gabriella, Tomori Zoltán, Török László, Vághy László, Vértes Katalin

 

1980-as C (fizika) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Szabó László

Balkó János, Berzeviczy Tünde, Blaskovits Mónika, Borka Péter, Boros László, Csáki György, Debrei Csaba, Diófási Zoltán, Dominek Ferenc, Fanta Dorottya, Fenyvesi Nóra, Ferencz Zsuzsanna, Guzmics László, Gyarmati Szilárd, Huszár Gabriella, Jederán György, Karácsony László, Kern Károly, Kiss András, Kovács Attila, Krausz Zsuzsanna, Manhertz Zoltán, Melis István, Melis János, Merkl Katalin, Meszlényi Ágota, Must Gábor, Papachristos Andreas, Pethes János, Sárközy András, Sükösdi László, Sztilkovics Szávó, Szűcs Gábor, Tar Klára, Zombori Csaba

 

1980-as IV/D (természettudományi-általános)

Osztályfőnök:Dr. Korányi Erzsébet

Bagyinszky Sándor, Barabás Péter, Bécsi Zsuzsánna, Bihari Ágnes, Feleki Zoltán, Gogolák Gábor, Grünvald Béla, Hagymási Antal, Harmos Ferenc, Hedrich Márta, Horváth Lajos, Jurasits Ferenc, Kis Péter, Kiss József, Kollár Tibor, Kovács Ilona, Kovács Marianna, Kovács Tünde, Laczovics Ilona, Maconkai Judit, Magyar Ilona, Mikes György, Miskolczi Zsuzsanna, Oravecz Ágnes, Papp László, Pavelka Zsuzsanna, Révész Mária, Rideg Judit, Sárándi Andrea, Stier Gábor, Szultos Ildikó, Szűcs Éva, Tokai Csilla, Tóth Éva

 

1981-es A (angol-francia) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Dr. Borhidi Attiláné

Árok Terézia, Berta Viktor, Bodnár Zsigmond, Bognár Erzsébet, Bojtár Endre, Brunner Erika, Dercze Zoltán, Dénes Ferenc, Fekete Ágnes, Hágelmayer Vera, Herkó Katalin, Horn Ildikó, Horváth Gyöngyi, Karakas Miklós, Katona Éva, Koltai József, Molnár Ágnes, Nagy Miklós, Neumayer Katalin, Paál Erzsébet, Pető Gabriella, Stirling Péter, Szakál Gyöngyi, Szatmári Lajos, Szántó Judit, Szerencsés Andrea, Szilágyi Julianna, Tari Beáta, Tihanyi Zoltán, Tóthfalusi Ágnes, Vámos Dominika, Vidrai Éva

 

1981-es B (matematika-természettudományi) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Gábor Istvánné

Babják Mónika, Balázs Sándor, Benei László, Borsi Gábor, Burján János, Buzsáki Gábor, Cseterki Péter, Dalkó Viktória, Deák Erzsébet, Dorogi Gábor, Fendle Zsuzsa, Fónagy Zoltán, Gubis Szilárd, Jákli János, Janicsek László, Keszthelyi István, Koperniczky Gabriella, Korompai András, Kossa Lajos, Kökény László, Magdus Krisztina, Márton Ilona, Mészáros Zsolt, Nagy Csilla, Pandur Tünde, Scharf Klaudia, Setényi László, Simon Anikó, Simonyi Gábor, Skaper Rita, Szablics Zsuzsanna, Szalai Gábor, Szedeli Sándor, Tímár András, Vég Zsuzsanna, Vékony Tamás, Wágner Mihály

 

1981-es C (biológia) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Vajda Ernő

Almási Erzsébet, Balassa Ildikó, Barabás Krisztina, Barthos Gábor, Bosnyák László, Czabányi Róbert, Czéh Béla, Dudinszky Emil, Egressy Marianna, Füsthy Zsolt, Gordos Gábor, Hefter József, Holéczy Erika, Hodula Andrea, Jenővári Anna, Kiss Alexi, Kiss Mária, Lehoczki Zoltán, Leitner Erzsébet, Molnár Rózsa, Morvai Krisztina, Parádi Anna, Pataki Rita, Pelle Andrea, Ruzicska Judit, Szalai Gabriella, Szamosvári Erika, Szilárd Mónika, Sziva Lilian, Szűts Ildikó, Tallósi Gabriella, Tihanyi Zoltán, Tóth Ágnes, Váradi Márta, Varga Katalin, Vidra Mária

 

1981-es D (általános) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Keresztes Andor

Biliczki Éva, Bublik Kriszta, Bundula István, Diószegi György, Donner Andrea, Eperjesi János, Eperjessy András, Fábi Andor, Farkas Júlia, Felföldi Zsuzsanna, Glück Ferenc, Haidekker András, Herpai Ágota, Jáky László, Kadlecsik Imre, Kerti Gabriella, Koconisz Éva, Koleszár Erika, Kurutz Gábor, Lévay László, Marczin Nándor, Marosi László, Mayer József, Samu Tünde, Szalai Éva, Taczmann Gabriella, Török István, Vörös István

 

1982-es A (matematika-természettudományi) Tabló helye: II. em.)

Osztályfőnök: Asztalos Gyuláné és  Zsigri Ferenc

Bajtek Gyöngyvér, Baki Mónika, Czugler Andrea, Egressy Gábor, Fülöp Zsuzsanna, Gerencsér Balázs, Gyetvai Éva, Halász László, Horovitz Gábor, Horváth Csaba, Horváth István, Józsa Anikó, Kelemen György, Kiss Tamás, Kupper Andrej, Maksa Katalin, Medgyesi János, Móczár László, Mura Mészáros Csaba, Nagy Ferenc, Nagy Gábor, Nagy Katalin, Pulai István, Rácz Vekerdi Éva, Rusz András, Simon Magdolna, Szabó Mária, Szabó Péter, Tompa József, Tóth Ildikó, Treiber Ildikó, Vadászi Mónika, Varga Gábor

 

1982-es B (angol-fizika) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Győrög Mátyásné dr.

Bali Julianna, Bodnár Eszter, Bogyó Judit, Brandt Tibor, Busai Ágnes, Dóka Gabriella, Gulyás Ágnes, Heiter Ferenc, Jándi Péter, Körmendy Zsuzsanna, Lévay Katalin, Matern Gábor, Mérő Zsuzsanna, Nagy Attila, Nagy Krisztina, Oláh Judit, Pálinkás József, Rábits Péter, Takács István, Thuránszky István, Thuránszky Miklós, Tímár Éva, Tímár Gertrúd, Vágány István, Vincze Csilla, Zsitvay Katalin

 

1982-es IV/C (angol)

Osztályfőnök: Móró Károly

Bakó Emese, Balogh Ádám, Bugyinszki Zsuzsanna, Csermely Márta, Dakos Magdolna, Emmer Edit, Erdőkövy Henriette, Hajdu Kinga, Kassai Zoltán, Kelemen Margit, Kellner Mária, Kovács Lívia, Megyesi Éva, Nagy László, Nagy Mária, Németh Orsolya, Novák Zsófia, Pálfi Erika, Podoski Eszter, Poros Gábor, Ruff Tibor, Simon Judit, Sótonyi Lilla, Szeredai Gabriella, Takács Katalin, Tóth Márta, Törőcsik Edit, Vághy József, Varga Imre, Venyercsány Judit, Veres Erika, Wirth Péter

 

1982-es D (általános) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Falta Zoltán

Babay Miklós, Balogh Béla, Benke Eszter, Borbély Tamás, Dékány Ildikó, Ferge Piroska, Garami Zoltán, Geiszt György, Imreh Judit, Karácsonyi Éva, Károly Adrienne, Király Mária, Kovácsovics Beatrix, Nemes Ildikó, Orosz Klára, Palkovics Margit, Pálfay Kolos, Pálinkás Erzsébet, Pályi Éva, Sárándi Judit, Simon Ilona, Somogyvári Katalin, Szabó István, Szigeti Judit, Tóth Györgyi, Vinkovits Ildikó, Wieland Erika

 

1983-as A (fizika-természettudományi) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Szőnyi József

Balogh László, Beke Lajos, Bogye Gábor, Bruncsák Attila, Czeller István, Csábi János, Fehérvári Erzsébet, Finta Pál, Fóris Zoltán, Fóti István, Fülöp Mihály, Gerencsér Miklós, Kedves Miklós, Koós Tamás, Kovács László, Krausz Péter, Lehoczky István, Liszkay Gábor, Marczin Marianna, Marth Gábor, Medve Ildikó, Oberczán Csaba, Palasik Csaba, Sczigel Gábor, Szabó Erika, Sziráki Judit, Vida Gyula, Wiedermann Gabriella, Willner Péter

 

1983-as B (orosz-általános) Tabló helye: Raktárban (üveg nélkül).

Osztályfőnök: Dr. Horváth Jánosné

Bacsó Katalin, Barati Antónia, Czibok Zsuzsanna, Cser Judit, Csirpák Lilli, Fejes Ibolya, Forray Gábor, Glósz Krisztina, Gyökeres Tibor, Hargitai Richárd, Jederán Éva, Károlyi Éva, Kellner Magdolna, Kertész Bertalan, Kiss Gábor, Kovács Viola, Legeza Ágnes, Lombos Judit, Mészáros Károly, Mohos Elemér, Morvay Terézia, Nagy Marianna, Nagy Tivadar, Pernyész Éva, Rátky Judit, Rencsevics Mária, Sütt Dezső, Szabó Márta, Szántó Katalin, Szőlősi Katalin, Szőke Richárd, Trenger Ágnes, Ugrin László, Válóczy Judit, Weingart Éva, Zsigmond Eszter

 

1983-as C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Somossy János

Becsei Éva, Fábián Tamás, Gógl Krisztina, Götzel Andrea, Illés Tímea, Jakab Zoltán, Jáky Ágota, Jobbágy Tünde, Keszeli Gabriella, Kovács Balázs, Kovács Erzsébet, Kurutz Andrea, László Katalin, Mezősi Krisztina, Michaletzky Krisztina, Molnár Lóránt, Moravcsik Ágnes, Nagy Viktória, Páhi Edina, Pavlik Attila, Rádai Andrea, Schmidt Katalin, Stirling András, Szentpéteri Gábor, Tasnádi Kriszta, Tóth Ildikó, Várai György, Varró Mihály, Zarka Dénes

 

1983-as D (általános) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Fabulya Lászlóné

Aradi László, Bíró László, Csejdy András, Fenyves Lenke, Flautner Ildikó, Fülöp Gabriella, Füstös Gábor, Galambos Ágnes, Haklik Edina, Kenesei Edit, Király Nikolette, Kiss Beáta, Kiss Ernő, Kovárczi Katalin, Kransznai Katalin, Nemeskéri Gabriella, Németh Annamária, Osváth Kinga, Pomázi Andrea, Pőhm Erika, Szabó Krisztina, Székely Dóra, Tóth Zoltán, Uzonyi András, Vincze Éva

 

1984-es IV/A (fizika- természettudományos)  Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Zirkuli Péterné

Ács József, Csom Viktor, Csordás György, Dalmay Tamás, Dávid Gyula, Farkas Ödön, Fóti Erzsébet, Gaál Péter, Gergely István, Halász Veronika, Kappéter Éva, Kocsis Zsuzsanna, Kruppa Gábor, Kruppa Zoltán, Lengyel Zsolt, Luczay Andrea, Máté László, Mikulás Szabolcs, Pénzes István, Rozgonyi Zsolt, Siklósi Zoltán, Surányi Péter, Szauter Tamás, Szemenyei Tamás, Taisz Róbert, Treuer Tamás, Várnai Péter, Vas Attila, Vécsey Tamás

 

1984-es B (olasz-általános) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Tóth Attila

Antal Ilona, Bérczi Andrea, Bodó Éva, Bolla Csilla, Csejdy Réka, Csengeri Mária, Geibl Szilvia, Hideg György, Hideg Katalin, Horváth Lívia, Illyés Viktória, Imregh Monika, Iván Gábor, Kuczogi Szilvia, Lakatos Gábor, László Anikó, Lövey Katalin, Molnár Judit, Nagy Katalin, Németh Ildikó, Palkovits Krisztina, Peták Eleonóra, Ráth Zsuzsanna, Rózsa Zsuzsanna, Sárdy Ildikó, Steer Attila, Szalay Gabriella, Torda László, Török Ágnes, Urbán Gábor, Varga Miklós, Vidor Győző, Zsótér Antónia

 

1984-es IV/C (általános)

Osztályfőnök: Nagy Jánosné

Bordi Andrea, Czajlik Zoltán, Csomai István, Dorkó Csaba, Fóris Attila, Gallyas Györgyi, Gődény Judit, Gránásy Tamás, Gyergyói Katalin, Hitre Erika, Horváth András, Jánszky Ágnes, Kánai Marianna, Kellner Dóra, Kocsis Ferenc, Kalmár Tamás, Nagy Katalin, Nieder Imola, Oláh Zoltán, Rétlaki Andrea, Sárváry Miklós, Schön Beáta, Sikorszki Erzsébet, Sógorka Zsolt, Szabó Erzsébet, Szabó Márta, Szabó Monika, Szekeres Éva, Szemerédi Anikó, Tamás Andrea, Tóth László, Varga Lajos, Varga Tibor

 

1984-es D (általános) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Pósfai Péter

Bába András, Bencze Éva, Déri Judit, Fésüs Tímea, Gruber Zsolt, Haidekker Péter, Kalácska Richárd, Kasa Csilla, Kovácsi Barnabás, Leel-Őssy Árpád, Machay Krisztina, Matos László, Mincsor Andrea, Mizser Andrea, Nagy Andrea, Papp Károly, Pákozdy Zsolt, Poprády Géza, Reicher Péter, Simon Éva, Sipőcz Éva, Szabados Judit, Szandtner Tibor, Szeltner Zsuzsanna, Szűcs Zsuzsa, Tallódi Zoltán, Tevan Imre, Zeke Katalin

 

1985-ös A (fizika- természettudományos)

Osztályfőnök: Dr. Keresztes Andor

Baksa Judit, Balogh Pál, Barabás Tibor, Csanda Julianna, Császár Péter, Diczházi Csaba, Donka Tünde, Egyed Zoltán, Gyetvai Róbert, Gyurkin György, Imre Kornél, Kelemen Katalin, Kiss Gabriella, Kovács Róbert, Kriván Miklós, Lengyel György, Leszkóczi Péter, Magyar Péter, Mayer Rihárd, Molnár István, Pál Ferenc, Pál Szilveszter, Pécseli Mária, Riba Pál, Sveiczer Ákos, Szalai Gábor, Szarka Petronella, Tolnai Zsolt, Vaczulin Zoltán, Valcsák Tamás, Zákányi Erika, Zsenits Balázs

 

1985-ös B (francia-általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Klima László

Ámort Klára, Bajtek Friderika, Bede Katalin, Bede Viktória, Demkó Tünde, Domin Irén, Faragó Zsuzsanna, Farkas Katalin, Frisch Gábor, Grenitzer Krisztina, Hafiek Andrea, Herédi Ildikó, Kádár Andrea, Káldy-Nagy Mária, Kende Tamás, Kiss Tünde, Kovács Attila, Kovács Judit, Lábos Szablocs, Molnár Nóra, Müllner Zsolt, Oláh Csilla, Patocskai Gyöngyi, Rudolf Anikó, Siposs Árpád, Szabó Ágnes, Szabó Dóra, Szalai Imre, Tolnai Edit, Tóth József, Vona Zsolt, Vörös Gergely, Zubay Ildikó

 

1985-ös C (általános)

Osztályfőnök: Gábor Istvánné

Bak Emese, Bíró Ildikó, Bursics Attila, Faragó Ferenc, Fejes Erika, Horváth András, Kálmán Péter, Kecskés Tímea, Kepenyes Judit, Kollár Magdolna, Kolossváry Endre, Kristóf Eszter, Kukucska Erika, Ladányi Ágnes, Lévai Sándor, Lugosi Gábor, Machay Ágota, Mogyorósi Dorottya, Nagy Judit, Pantó Tamás, Pessl Gábor, Pokorádi István, Simanovszky Katalin, Sinoros Szabó Katalin, Sugár Judit, Szabó Borbála, Szabó Gergely, Szentirmai Miklós, Szoboszlai Gábor, Teleki Szilárd, Tibold Irén, Varga Gabriella, Vass Gábor, Vigh András, Zsinka László

 

1985-ös D osztály (általános) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Korányi Erzsébet

Ács Csilla, Berente István, Bognár Csaba, Csáki Csilla, Csala Péter, Demeter Zsuzsanna, Diósi László, Doktor Gábor, Juhász Veronika, Kenessey Béla, Kis Gábor, Lengyel Zoltán, Madarász Zsolt, Mezei Csaba, Mihucz Levente, Miklós Andrea, Mócsai Andrea, Nagy Andrea, Nagy Tünde, Németi Sándor, Pályi Csilla, Papp Ágnes, Pomázi Zsuzsanna, Rozgonyi Balázs, Sebestyén Ágnes, Skultéti Ildikó, Sváb Andrea, Szabó Attila, Szakáll István, Szalai Bernadett, Szegedi Zoltán, Szlezák Antónia, Takács Sándor, Timár Gábor, Tóth Zoltán, Vécsey Adrienne, Vidra Erika, Windisch Gábor, Zatykó Ágnes

 

1986-os A (fizika-természettudományos) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Lovrity Endre

Agócs Éva, Berta János, Deák Csaba, Filotás István, Gellért Balázs, Herczegh László, Herczeg Márta, Horváth János, Istvanovszki Mihály, Iván Péter, Jakovác Antal, Kántor Károly, Kondákor Ferenc, Korpás Dénes, Kovács Anna, Leisztinger Tamás, Lueff Sándor, Marsi András, Nagy Ágnes, Osán János, Paulovics Gábor, Péter László, Péterszegi Gabriella, Petrovics Zsuzsanna, Pócsik Ágnes, Porgányi Gergely, Sebők Sándor, Soós Sándor, Szabó Zoltán, Szalai Éva, Szirmai Ákos, Takács Krisztina, Ternyik László, Topa Zsolt, Végső András

 

1986-os B (angol-általános)

Osztályfőnök: Flórik György

Bacsó Zsuzsanna, Barlangi Mónika, Bencsics Ágnes, Csihony Krisztina, Domokos Bernadett, Eperjesi Ferenc, Ghyczy Zsolt, Gombás Katalin, Haluska Marianna, Hideg Andrea, Hornyánszki Zoltán, Horváth Ágnes, Horváth Ágnes, Jackli Tamás, Kakucs Réka, Kovács Zsuzsanna, Lénárt Csilla, Maurer Éva, Nyíri Emese, Papp Judit, Pécsi Judit, Poprády Judit, Reicher Krisztina, Schmittinger Éva, Streitman Krisztina, Szarka István, Szász Andrea, Szűcs Erika, Tóth Zoltán, Urbán Zsolt, Varga Andrea, Vasvár Gabriella, Zsigri Ferenc

 

1986-os C (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Zsigri Ferenc

Árvay Krisztina, Barkóczi Beáta, Bernáth Andrea, Besenyei Zsolt, Betegh Gábor, Bohus Csaba, Bostyán Lajos, Brumbauer Magdolna, Czigány István, Csapó Virág, Dankovics Attila, Elszeszer Valéria, Fényes Adél, Földváry Krisztina, Gyárfás Miklós, Kádár Anna, Kontra György, Kovács Ágnes, Kovács Valéria, Kovács Zoltán, Kőszegi Viktor, Medve Ferenc, Molnár Attila, Némethi György, Pusztai Péter, Schmelcz Anita, Schön Edina, Simon Judit, Szűcs Anikó, Tuboly József, Varga István, Varga Noémi

 

1986-os D (általános)

Osztályfőnök: Kiss László

Benei Erika, Benke Szilveszter, Bojtár Péter, Borbély János, Boros Edit, Czuprák Ernő, Fecser Péter, Gloviczki Zoltán, Harmati Éva, Hederics Gabriella, Jankó Judit, Karkus Zsolt, Kisfalvi Krisztina, Koltai Viktor, Koncz Ildikó, Lukács Zsuzsanna, Milcsák Emese, Misur Tamás, Pintér Ildikó, Ruprecht Katalin, Soós Ilona, Szabó Endre, Szabó Ilse, Szigethy Gabriella, Szöllősi Zsolt, Tóth Levente, Tóth Zoltán, Wéber Győző

 

1987-es A (fizika-természettudományos) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Szőnyi József

Abonyi-Tóth Zsolt, Bakó Zsuzsanna, Bana Lajos, Bencze Márta, Bölcsvölgyi Tamás, Buttás Krisztina, Farkas István, Fehér Eszter, Győry Ildikó, Hódi Gábor, Horváth László, Kaszás Anikó, Kerey Péter, Komjáti Tibor, Kovács Zoltán, Madas Pál, Méhes András, Mészáros Sándor, Nagy Zsolt, Nemes László, Nyerges Györgyi, Pintér Balázs, Pirity Tamás, Rapcsák Eszter, Selmeczi Gábor, Szabó Andrea, Szabó Dániel, Szabó Gábor, Szegedi Nóra, Szőnyi László, Takács Teréz, Virág Marianna, Virág Nikolette, Wudi Krisztina, Zombor Csaba

 

1987-es B (orosz-általános) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Móró Károly

Balogh Tibor, Bán Andrea, Barényi Sándor, Baski Erika, Bordás Ildikó, Cuhorka Katalin, Csepelyi Tünde, Doba Éva, Farkass Beáta, Fecser Ildikó, Fenyves Tamás, Gelei András, Horváth Emese, Horváth Péter, Hozmann László, Ihász Sándor, Izsák Éva, Káldy-Nagy Éva, Koncsik József, Ligeti Ágnes, Mindszenti Judit, Molnár Tamás, Mócsai Attila, Nagy Géza, Nemes Eszter, Pintér Ágnes, Pokorádi Péter, Polivka László, Révész Magdolna, Szabó Tünde, Szádvári Zsuzsanna, Szűcs Imre, Takács Judit, Tus Flóra, Vagács Zsuzsánna, Vizi Mária, Zólomy Zsolt

 

1987-es C (általános) Tabló helye: Raktárban (kis hibával).

Osztályfőnök: Dr. Fabulya Lászlóné

Albert Melinda, Bába Judit, Benkő Melinda, Berziczai Judit, Bogdán Tamás, Borbély Balázs, Czaha László, Dankovics János, Donkó Imre, Fóti Károly, Gréczi Krisztina, Jászai József, Jászi Krisztina, Kiss Gábor, Kondász Tünde, Koós Gabriella, Kőszeghy Tamás, Mesterházy György, Misur Gábor, Németi Anikó, Papp Ágnes, Pelhrimovszky Zsolt, Pesei Attila, Sárdi György, Sárközi Gyöngyvér, Simon Andrea, Sinka Krisztina, Stahl Judit, Suhajda Zoltán, Szűcs Tibor, Tanner Kinga, Vesszős Ildikó, Wágner Henrik, Zámori Eszter

 

1987-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Márkus Sándorné dr.

Agócs Tibor, Balogh Bertalan, Borján Gábor, Csala Miklós, Dányi Mihály, Dudás Éva, Eördögh Richárd, Gyárfás Katalin, Gyukin Sándor, Hafiek Mária, Holbis Anna, Karakas Balázs, Kondás Zoltán, Mátyus Áron, Melegh Éva, Molontay Tamás, Nagy Ildikó, Nógrádi Annamária, Őri Tamás, Palotai Valéria, Paulics Tamás, Pigniczki Ilona, Pigniczki László, Pócs Eszter, Sárándi Marianna, Szabó Krisztina, Szabó Réka, Szabó Tibor, Takács Sándor, Tichy Dorottya, Váradi Tibor, Váradi Zsolt, Varajti Zoltán, Vitéz Ágnes, Zsigri Attila

 

1988-as A (fizika-természettudományos) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Dr. Varga Bálint

Ádám János, Ágoston Péter, Borkovits Tamás, Buzás Péter, Csáki Csaba, Csűrös Miklós, Dobolyi Árpád, Eső Ernő, Fónad Péter, Gilányi Attila, Győry Anikó, Hajnal Zsuzsanna, Hauer Tamás, Horváth Hajnalka, Horváth Judit, Kégl Balázs, Kis Krisztina, Kulacsy Katalin, Kullai Gábor, Malatinszky Gabriella, Molnár Dóra, Móra Veronika, Ökrös-Nagy Andrea, Pálfi Csaba, Péterszegi Szivia, Rösner Vilmos, Schweighardt Gabriella, Sinka Ferenc, Szabó Attila, Szilák Zsolt, Takács Tünde

 

1988-as B osztály (német-általános)

Osztályfőnök: Falta Zoltán

Almási László, Bánhegyi Réka, Boda Péter, Bombay Tímea, Czinege László, Farkas Zsolt, Fináczy Eszter, Folkmayer Mária, Hegedűs Kornélia, Hergár Lívia, Hudák József, Joó József, Kelemen Dóra, Langó Zita, Lernyei Csaba, Márkus Mirtil, Mészáros Tünde, Németh Andrea, Palotás Béla, Petrányi Dóra, Révy Mercedesz, Rozgonyi Sarolta, Sárdy Miklós, Sárkány Zsófia, Selymes Ariadne, Szekeres Gabriella, Tornyai Brigitta, Vass Ildikó, Várhegyi Krisztina, Zaharova Natalija, Dudits András

 

1988-as C (általános) Tabló helye: Raktárban (jó állapotban).

Osztályfőnök: Somossy János

Bede Zoltán, Berdó Péter, Bíró Gábor, Bodnár Kinga, Bús Mariann, Csonka Anita, Dobrányi Ákos, Dolhay Eszter, Edelényi-Szabó Anett, Faragó István, Hajnal Zoltán, Holly András, Kardos Anna, Kerekes Krisztina, Kirády Attila, Kis Elek, Makszin Áron, Mesterházy Mária, Mester Zoltán, Moravcsik Éva, Nagy Patrik, Pantó Zsuzsanna, Pásztor Zsigmond, Pintér Péter, Simon Géza, Simon Ildikó, Sugár Zoltán, Sütő-Nagy András, Szabó László, Szabó Szilvia, Szilágyi Szabina, Szűcs Ágnes, Tus Katalin, Zsámboki Krisztina

 

1988-as D (általános)

Osztályfőnök: Tóth Attila

Augusztin Attila, Barlai Anita, Baumstark Ágnes, Bede Szilvia, Domonkos Gábor, Dorogi Dóra, Erdősi Péter, Fidrich Róbert, Gál Csilla, Gasser Tibor, Gerencsér Péter, Gnädig Péter, Hargittai Balázs, Hóka Szilvia, Horváth László, Juhász János, Koós Árpád, Madas Kinga, Makai Edit, Maros Zsuzsanna, Mayer Győző, Monostori Katalin, Oszkó Viktor, Podmaniczky András, Selmeczi Roland, Simon József, Sugár Róbert, Szabó Béla, Takács Melinda, Tanner Anett, Temesi Gabriella, Tóth Edit, Török Enikő, Urbán Emese, Wienner Erika, Zsámboki András

 

1989-es A (fizika-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Gábor Istvánné

Acsai Károly, Antal Csaba, Bácskai Gábor, Csóra Katalin, Csuka Zoltán, Drávucz Sándor, Farkas Norbert, Felső Gábor, Frank Zoltán, Fucskó Katalin, Gombos Béla, Hornig Rudolf, Horváth Edit, Horváth Zoltán, Kánai Zoltán, Kerekes Tibor, Kormos Judit, Kovács Imre, Kozma Károly, Lakatos Attila, Lévay Ákos, Major László, Monori Mónika, Nagy Ágnes, Náther Tamás, Polus Károly, Rétfalvi Krisztina, Rieger Veronika, Suszták Katalin, Szabó Zoltán, Szécsényi Szilvia, Szegő Iván, Tarjányi Gábor, Tarsoly Zita, Tolcsvai Melinda, Würth Béla

 

1989-es B (francia-általános) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Keresztes Andor

Bán Katalin, Benkő Nóra, Csörnyei Zoltán, Farkas Lilla, Fett Anita, Földes Györgyi, Gombár Judit, Hernádi Gábor, Kárpáti József, Kenyeres Kinga, Kézdi Gábor, Kirchlechner Judit, Kis Bernadett, Kiss Boldizsár, Koczkás Zoltán, Kolma Szilvia, Kósa Csaba, Kovács Ildikó, Kovács Katalin, Makszin Ágnes, Mészön Barbara, Mihály Csaba, Mindszenti Mónika, Nagy József, Oravecz Éva, Petrik Zita, Sápi Csilla, Simonovics Ildikó, Szabó Szilárd, Szőllősi Judit, Szövényi Katalin, Tóth Géza, Varga Ildikó, Varga Nicolette, Vincze Eszter

 

1989-es C (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Dr. Korányi Erzsébet

Ács Zoltán, Asztalos Antónia, Babják Zoltán, Badacsonyi András, Czéh Zoltán, Csehi András, Csik István, Csorba Péter, Csordás Katalin, Gál Judit, Grega Lilla, Illés Ferenc, Jaksa Ágnes, Kemencei Csilla, Kemény László, Laczik István, Mészáros Judit, Molnár Barbara, Molnár Bence, Molnár Zoárd, Pallagi Miklós, Petrovszki Ágnes, Polivka Gábor, Pörgye Éva, Schiszler István, Strelisky Ádám, Szalai Judit, Szántó Mária, Szűcs Árpád, Téglás Barbara, Tóth Csaba, Varga Gábor, Vasadi Zsuzsa, Windisch Katalin

 

1989-es D (általános)

Osztályfőnök: Flórik György

Barthos Péter, Bernert Zsolt, Bölcsvölgyi Virág, Csurka Gergely, Duchon Péter, Farkas Zoltán, Futó Mónika, Gallai Gergely, Gáspár Attila, Harsányi Ágnes, Hóka Sándor, Hornyánszki Kristóf, Horváth Mihály, Kádár Krisztina, Kálmán Éva, Kenyeres Győző, König Anette, Lám Andrea, Madudák Mónika, Mátyus Balázs, Mócsán Andrea, Paulics Anita, Poprády Péter, Selmeczi László, Sipos Ágnes, Soós Andrea, Stéhli Györgyi, Szendrődi Zsolt, Széchenyi Kornél, Szommer Ferenc, Takács-Bajay Imre, Tárnyik Gábor, Tarsoly Róbert, Tiszavári Ágnes

 

1990-es A (fizika-természettudományos) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Erdősné Kurucz Zsuzsanna

Burda Brigitta, Fekete Zoltán, Ferencz Iván, Firneisz Gábor, Fodor Ákos, Forgács Melinda, Füleki Sándor, Herke Csongor, Juhász Attila, Kégli Zoltán, Lakatos Péter, Leposa Csilla, Molnár Róbert, Nagy Emilia, Nemes Ágnes, Németh Zsolt, Novák István, Pellion Szilvia, Rácz

Éva, Sági Zoltán, Sipeki Szabolcs, Somszegi Beáta, Szabó Dóra, Szabó Györgyi, Szakál Szabolcs, Szatmári Kornélia, Szemző Csaba, Turányi Eszter, Vásárhelyi Lajos, Velkei Krisztina

 

1990-es IV/B (angol-biológia)

Osztályfőnök: Dr. Nagy Sz. Péter

Andorka Júlia, Badacsonyi Szabolcs, Balogh Ákos, Bartók Andrea, Békefi Eszter, Bíró Zoltán, Bogár Beáta, Czédulás Katalin, Forray Tünde, Hajdú Zsolt, Horváth Anna, Karakas Csaba, Kelemen Péter, Királyvári Nóra, Kis József, Koszta Veronika, Küronya Alex, Láday Miklós, Marossy Tamás, Nádasdi Ágnes, Novák Henrietta, Prágai Ágnes, Razga Szabolcs, Rácz Gábor, Solymosi Attila, Stern Gábor, Széll András, Szénási Beáta, Szénási Zoltán, Tabák Gábor, Tóth Eszter, Vacsi Andrea, Várhelyi Zsuzsa

 

1990-es C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Kiss László

Bányai Miklós, Bártfai Adrienn, Borsos Gábor, Főglein Attila, Fricsovszky Éva, Harsányi Előd, Himmer Éva, Hitzinger Tamás, Horváth István, Imrei György, Jakus Gábor, Kazai Gabriella, Kirchner István, Kóczán Andrea, Kovács Emese, Lajos Nóra, Lukács Adrienn, Makai Péter, Mészáros Margaréta, Mihályi Sándor, Molnár Judit, Nagy Eszter, Nánási Andrea, Nyári Attila, Pásztor István, Radó Gábor, Sury Tamás, Szabó Ákos, Szövényi Eszter, Tatár Dóra, Tolnai Mirjana, Ungár Dániel, Venczel Katalin

 

1990-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Zsigri Ferenc

Blaskovics Barnabás, Bodnár András, Boldog Szilvia, Borján Eszter, Czikora András, Csabai Szilárd, Fodor Nándor, Gáborján Anita, Heincz Orsolya, Hörömpő Gergely, Kazán Katalin, Kiss Ágnes, Koiss Róbert, Kollár Ildikó, Korona Lajos, Láng-Miticzky Balázs, Lutzer György, Macskási Zsolt, Major Melinda, Majzer Mariann, Mergenthaler Emese, Mészáros Enikő, Miklós Orsolya, Nyulasi Szabolcs, Pesei Tamás, Polgár Judit, Steiner Tamás, Szakáll Márta, Szalavári Zsolt, Szekula Ágnes, Szécsi Katalin, Takács Andrea, Torda Eszter, Vörös Bálint, Zana Szilvia

 

1991-es A (fizika-természettudományos) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Klima László

Bodor András, Bodrogkői Gábor, Boródi Tamás, Csizmazia Balázs, Csopják Gyula, Detrői Ferenc, Doleschall Tamás, Duray Gábor, Fliszár Nóra, Gál József, Galli Miklós, Hamvas Győző, Harcos Gergely, Horváth Ágnes, Igaz Péter, Kelemen Hajnalka, Kiss György, Kovács György, Kovács Orsolya, Lengyel Attila, Malatinszky Beáta, Mikusi Róbert, Mogyorós Judit, Müller Szilvia, Oláh Tibor, Siffel Attila, Taska László, Zala Krisztina, Zombor Gábor, Zrubka Zsombor

 

1991-es B (olasz-biológia) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Bede Gáborné

Ádám Noémi, Árkossy Zsolt, Balatoni Tímea, Balázs István, Boda Szilvia, Cserta István, Drén Csaba, Erdei Anna, Gróh Kinga, Hayek Zsuzsanna, Horváth Bálint, Horváth Gabriella, Ivanics Eszter, Jánosi László, Jordán Ferenc, Képes György, Kiss Petra, Korompay Katalin, Láda Hartyáni Zsolt, László Pál, Mihalik Ildikó, Pereczes Orsolya, Pulai Szilvia, Sebestyén Gabriella, Szalai Pál, Szász Izabella, Szegedi Eszter, Szita Anita, Talián Csaba, Turtsányi Judit, Üveges Judit, Vadas Miklós, Varga József, Váczi Dániel, Zempléni Mónika, Zólomy Enikő

 

1991-es C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Pósfai Péter

Almási István, Andrássy Éva, Bánfi Gergely, Bartók Béla, Bem Tímea, Bodnár János, Boros Mónika, Domokos Gábor, Farkas Zalán, Fehér Zsuzsanna, Gyulafi Mónika, Hartyánszky István, Hegyi Helga, Horváth Zsuzsa, Jászai Diána, Kántor Orsolya, Kazán Ágnes, Kiss Mónika, Kovács Enikő, Ligeti Zsombor, Menaker Angelika, Mészáros Mónika, Mikó Annamária, Molnár Ferenc, Pál László, Surányi Pál, Szabó Ágota, Szabó Dénes, Szabó Melinda, Való Gábor, Várhegyi Gábor, Zautasvili Dávid, Zsidró László, Zsóka Ágnes

 

1991-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Zentai Gábor

Anwar Zsuzsanna, Balog Edina, Domokos Annamária, Forgó Beáta, Hóka János, Hruska Anett, Kármán Attila, Kirinovics Zsuzsanna, Kolozsvári Szilvia, Kovács Eszter, Kovács József, Krispán Tamás, Kubik Attila, Kuttner Zoltán, Laki György, Lendvai Beáta, Macskási Réka, Magócsi László, Maró Gábor, Mezei Márk, Molnár László, Molnár Tamás, Nagy Edina, Naszády Gábor, Nyulasi Ditta, Schönweitz Tivadar, Simonffy-Tóth Zsuzsanna, Solt Anna, Soós János, Szilágyi Zsófia, Tasnádi Emese, Tima Szilvia, Timár Eszter, Vass Tamás, Vidó Tamás

 

1992-es A (fizika-természettudományos) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Gábor Istvánné

Bálint Krisztina, Balogh Ákos, Barótfi Ákos, Bleyer Anikó, Boros Edina, Csiszár Nóra, Csordás László, Dietz Miklós, Erdei Alex, Erdélyi Tamás, Gazdag Dávid, Gellér Sándor, Halász Norbert, Horváth János, Horváth Péter, Kalincsák Ferenc, Kerner Zsolt, Kiss László, Kurdi Róbert, Mózes Tamás, Nagy Zsigmond, Papp Edina, Paróczai András, Polányi Csaba, Rákos Péter, Sántha Hunor, Somogyi András, Stingli József, Stőhr Lóránt, Székely Gábor, Szirony Zsolt, Sztáray Bálint, Turnheim András, Ujvárosi Tünde, Zemplén Bertalan

 

1992-es B (orosz-biológia) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Wallnerné Zsurka Ágnes

Balgha Attila, Bánfi Botond, Bohus Eszter, Cselik Dóra, Csuzdi Szonja, Fodor Tímea, Hartmann Erika, Hegedűs Balázs, Jankovics László, Kiss Zsuzsanna, Koppány Viktória, Koroncai András, Kőnig Zsuzsanna, Laskovics Mariann, Molnár Andrea, Nagy Edit, Naszádi András, Palya Tamás, Pál Károly, Pál Marietta, Perlaki Mónika, Ráki Melinda, Sápi Mónika, Scheiling Péter, Szarvas Katalin, Tabák Katalin, Tolnay Katalin, Varga Attila, Varga Mónika, Véber Erzsébet

 

1992-es C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Márkus Sándorné dr.

Balázs Marianna, Balog Attila, Balogh Péter, Bánhidi Rita, Báti Anikó, Bicsák Éva, Csabai Domonkos, Dallos Gyöngyvér, Dülk Károly, Erdei Csaba, Farkas Gabriella, Gellén József, Halász Adrienn, Jancsik Marina, Kiss Gergő, Koczka László, Kőszegi Róbert, Marossy Attila, Mérő András, Pohli Viktória, Rada Balázs, Rajz Annamária, Ruska György, Szabó Károly, Szabó Orsolya, Szécsényi Hajnalka, Szövényi Piroska, Téglássy Zoltán, Tóth Judit, Varga Iván, Vég Jádránka, Zsitva Anikó

 

1992-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Molnár Zsolt

Bach Zoltán, Berzi Judit, Bozor Imre, Czakó Levente, Darnai Judit, Dienes Ibolya, Elekes Mária, Fekete Ildikó, Forgács Zsolt, Gáspár Mária, Jakovác Katalin, Kokovai Beáta, Kovács Ildikó, Kőszegváry Márk, Kővári Péter, Kukorelli Anikó, Kulik Attila, Kurtán Krisztina, Lakatos Csaba, Laki Lóránt, László István, Légrádi Zsolt, Mazák Károly, Molnár Barbara, Németh Ágnes, Páczelt András, Pintér Attila, Polóny Virág, Radványi Noémi, Salamon György, Tóth Krisztina, Tóth Tímea, Török Adrienn, Turáni Zsuzsanna, Urbán Miklós, Utassy Viktor, Váczi Virág, Velki Gabriella

 

1993-as A (fizika-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Flórik György

Árki Tamás, Bali Balázs, Bartók Norbert, Benkő Zsuzsanna, Biskupski Jan, Bukodi László, Csapó Balázs, Dolowschiák Márk, Dornbach Péter, Dudás Cecília, Éltető Tamás, Galambos László, Gerencsér Ákos, Gesztesi Gábor, Gőgh Barnabás, Gulyás Gusztáv, Hajba Vince, Kelemen Donát, Kurucz Imre, László Pál, Marosi Gábor, Menyhárt László, Molnár Csilla, Nagy Ádám, Németh Dániel, Presits Péter, Sarinay Balázs, Szancsik Levente, Szécsényi-Nagy Balázs, Szeibert Szilvia, Szeverényi Judit, Szilágyi Mónika, Szűcs Balázs, Tóth Attila, Zentai Gábor, Zsenits Áron

 

1993-as IV/B (német-biológia)

Osztályfőnök: Pongrácz László

Bachmann Dóra, Balázs Szilvia, Benkő Imola, Boródi Andrea, Dolmányos Katalin, Dörnyei László, Egri Viktor, Erdélyi Kinga, Főglein András, Hofherr Krisztina, Igaz Iván, Író Csilla, Ivics Zoltán, Juhász Balázs, Kétyi András, Klupács Flóra, Kormos András, Macskási Csilla, Madarassy Mária, Müllner Katalin, Nagy Zoltán, Néma Andrea, Németh Ervin, Orosz Györgyi, Palotás Szilvia, Popelka Dóra, Szalai Borbála, Szántó-Becz Gábor, Szatmári Johanna, Szebeny Botond, Szulyovszky Balázs, Tóth Eszter, Várnai Patrícia, Vitán Gábor, Závodszky Zoltán

 

1993-as C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Korányi Erzsébet

Babolcsay Dorottya, Barótfi Szabolcs, Bene Erika, Boros Dániel, Cseh János, Csór Attila, Darvas Emília, Erős Dániel, Farkas Károly, Gergely Ibolya, Hadnagy Enikő, Hegedűs Tamás, Horváth Dina, Horváth László, Kerekes Dóra, Kéri Barbara, Kósa László, Légrádi Bea, Lukács Péter, Molnár Gábor, Nagy Attila, Németh Dóra, Németh Sándor, Orgona Angelika, Pálffy Zsolt, Rigler András, Sipos Annamária, Szabó Rita, Szecsődi Andrea, Szemán Péter, Teleki Zsófia, Tóth Krisztián, Turóczi Judit, Veizer Valéria, Zsámba Péter

 

1993-as D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Czirók Ede

Barna Beatrix, Bálint Csaba, Benyó Viola, Bernáth Dénes, Bolla Erika, Csaba Árpád, Csépai Orsolya, Dobrova Beatrix, Dudás Zsófia, Fónagy Tamás, Förhécz Zsolt, Gubis Olivér, Halász Csaba, Harmati András, Jani Katalin, Kenessey Andrea, Kovács Gergely, König Renáta, Laki Balázs, Maholányi Izabella, Nagy Róbert, Nemes-Strömpel Zsombor, Paizs Alexandra, Pálinkás Mónika, Pokorádi Balázs, Polányi Márk, Polgár Natália, Rabóczki Ottó, Sárközy Szabolcs, Solt Péter, Tarczay György, Tóth László, Tóth Zsuzsanna, Uhlyarik Dóra, Varga Vilmos

 

1994-as A (fizika-természettudományos) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Pála Károly

Bakos Gáspár, Beszteri Bánk, Boros László, Borsos Ernő, Csiszár Pálma, Egyed Zsuzsanna, Farkas Bálint, Győri Erzsébet, Horváth Barbara, Huszár László, Kéri András, Koniorczyk Mátyás, Kucsera Ágnes, Kutas Katalin, Lénárt Veronika, Lovas Róbert, Ludányi László, Mayer Tamás, Mayländer Gábor, Molnár Gábor, Németh Zoltán, Plesó Tamás, Pósfai Péter, Sass Attila, Szancsik Endre, Szeszler Ádám, Szilágyi Ákos, Szilágyi Péter, Takács Bálint, Tóth Kornél, Ujvárosi Gábor, Végh Attila, Volk Balázs

 

1994-es B (angol-biológia) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Falta Zoltán

Almási Kálmán, Ács Éva, Bittera Gergely, Csurgai Dorottya, Drabos Klaudia, Élő Kinga, Fehér Erika, Fodor Orsolya, Gulácsi Alexandra, Hernádi Ildikó, Hodermarszki Lea, Horváth Orsolya, Kerekes Zoltán, Klupács András, Kondor Tünde, Korda András, Koroncai Erzsébet, Kováts Tímea, Kós Krisztina, Lipovszki Orsolya, Lovas Balázs, Nagy Eszter, Pető Dávid, Sántha Botond, Simon Beáta, Simon Katalin, Szente Éva, Szilágyi Anna, Szövényi Zsolt, Tasnádi Anikó, Tóth Zsolt, Törőcsik Tímea, Váczi András, Zsigri Szabolcs

 

1994-es C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Kiss László

Bendi Szilvia, Bujdosó Gyula, Csala Judit, Dózsa Andrea, Dubecz Attila, Endrődy Csilla, Eördögh Zsófia, Erdey-Grúz Tibor, Ertl Ottó, Gyürki Anikó, Harcos Bálint, Hegyi Katalin, Jeszenszky Zsuzsa, Kohut Balázs, Kövesi Zoltán, Mike Márton, Molnár Eszter, Müller Brigitta, Nagy Magdolna, Nemere János, Németh Péter, Palya Beáta, Papp György, Papp-Váry Árpád, Somogyi Eszter, Szepessy Ádám, Szirmai Gergely, Szombathy Csaba, Tarczy Dorottya, Toma Ildikó, Toma Vanda, Tusai Attila, Vatay Ágnes, Venczel Zoltán, Vida Péter

 

1994-es D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Zsigri Ferenc

Antalovics Balázs, Asztalos Bernadett, Balázs Márton, Barna Péter, Benei Sándor, Bernhardt Péter, Dömötör Ildikó, Fazakas Gergely, Győrffy Zsuzsanna, Hörömpő Zsuzsanna, Huszár Erika, Iványi Brigitta, Korbély Géza, Kotzián Orsolya, Kovács Erika, Kőrösi Katalin, Kőszegi Dóra, Lintner Balázs, Meszlényi Krisztina, Mészáros István, Mihály Réka, Molnár Szilvia, Molnár Zoltán, Pereczes Marianna, Pereczes Zsuzsanna, Potyondi Andor, Pósfai Zoltán, Szabó Imre, Tomcsányi Roland, Topor Adrienn, Tóth Antal, Valent Eszter

 

1995-ös A (matematika-fizika) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Zentai Gábor

Balázs László, Cservenka Dóra, Dedinszky Balázs, Erdélyi László, Farkas Illés, Gerencsér Gábor, Góré Henrik, Herczeg Márton, Horváth Ákos, Horváth Zénó, Kovács Bence, Kőszegvári Tibor, Ludányi Levente, Marótzy Katalin, Molnár Zsuzsa, Nagy Ákos, Nagy András, Niczki Tamás, Paksi Dániel, Pályi Katalin, Pogácsás Sándor, Puskás Zsolt, Radnai Tamás, Sarus Ágnes, Schell István, Steiner Gábor, Szabó János, Szigeti Dániel, Szontagh Endre, Tóth Sándor, Urbán Szilvia, Valenta Ferenc, Vanczák Emese, Varsányi Zoltán, Véber Judit, Zarándy Pál

 

1995-ös B (biológia-természettudományos) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Munkácsy László

Balogh Krisztina, Cserháti Zoltán, Doszpoly Andor, Dulácska Kornél, Forgách Géza, Gáspár Krisztina, Gémes Anna, Kardos Péter, Kiss Viktória, Lénárt Péter, Lengyel Botond, Mollinedo Zoltán, Ossesgutiérez Gyöngyvér, Puskás Gábor, Rajka Boglárka, Rétháti Zoltán, Sárdi Géza, Somlai Péter, Schultz Judit, Szatmári Gábor, Szatmári Péter, Szekeres Zsolt, Szenes Krisztina, Székely Balázs, Székely Dániel, Szénás Rita, Tóth Kornélia, Várallyay Károly, Vargha Dániel, Zachar Gergely

 

1995-ös C (angol-francia) Tabló helye: Raktárban (felújításra szorul).

Osztályfőnök: Dr. Lovrity Endre

Anwar Klára, Bojtos Zoltán, Csiszér Péter, Eperjesi András, Éles Krisztina, Ferenczi Mónika, Földvári Gábor, Füredi Gerda, Gál Attila, Gyáni István, Hartyánszky Dorottya, Hegedűs Márton, Jankó Cecília, Jónás Tibor, Kenczler Sára, Kovács Anikó, Mezei Zsuzsanna, Mogyorós Vera, Nagy Dávid, Németh Ferenc, Papp Bernadett, Pécsi Amália, Rácz Olimpia, Rostás Ildikó, Szántó Réka, Szitkay Dóra, Tóth Réka, Vadas Gergő, Zsigri Csilla

 

1995-ös D (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Bóna József

Ackermann Rita, Baranyi Edit, Benei Dóra, Bódi Sándor, Breitner Ágnes, Bujdosó Gábor, Burján Árpád, Czigler Balázs, Cseh Éva, Csepregi Ágnes, Fordán Tamás, Gál Katalin, Göbl Gergely, Grünwald Natasa, Kimmel Emese, Könczöl András, Macskási Árpád, Majoros Katalin, Márton Szabolcs, Molnár Sándor, Nagy Péter, Némedi Richárd, Orgoványi Judit, Pál Csilla, Pálvölgyi Szilas, Polóny Levente, Síró István, Solymos Orsolya, Szabó Máté, Száray Márton, Szmolka Éva, TAllódi Tímea, Tima Renáta, Való Viktor, Véber Máté, Zentai Zsuzsanna

 

1996-os A (matematika-fizika) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Molnár Zsolt

Bartha Ince, Belev Péter, Beregnyei Balázs, Bősze Olivér, Csapó Nikoletta, Dinnyés Gergely, Fazekas Péter, Horváth Péter, Huszár Gergely, Jánosi Erika, Juhász Zoltán, Kaviczki Mariann, Kálmán Barnabás, Kiss Ágnes, Lakos Gábor, Palumbéli Gábor, Pálfalvi Attila, Péterdi Bálint, Rancz Ede, Rill Ádám, Róka Attila, Séd Krisztián, Szabó Magdolna, Szalai László, Szentirmai Tamás, Tóth Dávid, Tóth István, Trestyánszki Péter, Vadasi Márk, Varga Gergely, Varga Zsuzsa, Veress István

 

1996-os B (biológia-természettudományos)  Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Gintli Tibor

Bangó Rita, Bartha Zoltán, Bicsák Balázs, Csík Szabolcs, Farkas Petra, Fodor Zoltán, Gáspár Renáta, Gergely Hajnalka, Hajnal Ágnes, Herczog Szilvia, Huszár Edina, Jakab Viktor, Katona Sándor, Kincses Anita, Komáromi Áron, Kovács Szilvia, Kováts Nikoletta, Lugosi László, Mag Adrienn, Mézes Judit, Moldrich Gabriella, Monok Péter, Nemcsok Dénes, Pásztor Norbert, Reszler Beáta, Romeisz Katalin, Rozsi Gábor, Süle László, Szabó Gábor, Szolnoki László, Teibert Adrienn, Todorovics Csilla, Várnagy Gábor, Vaskövi Ágnes

 

1996-os C (angol-német) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Márkus Sándorné dr.

Benkhard Borbála, Békési Zsófia, Daruka Edit, Dombóvári Anita, Figuly Beáta, Hammer Csilla, Hermann Irén Szilvia, Holczer Anna, Jeszenszky Dóra, Józsa Bernadett, Kalavszky Zsófia, Kárász Eszter, Korossy Csaba, Lovász Kinga, Majercsik Eszter, Mersits Hajnalka, Müller Zsófia, Pereczes Márta, Petrován Dóra, Rashid Anita, Regász András, Rideg István, Tóth Erika, Tóth Tímea, Unger Krisztina, Urbán Anna, Zirkuli Ágota

 

1996-os D (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Pákó Gyula

Antalffy Géza, Ari Zsuzsanna, Barát Anita, Bádonyi Gabriella, Bihari Gergely, Bódi Andrea, Dudás Kata, Dzsongov Margaritka Peteva, Erdei Andrea, Farkas Aranka, Fekete Ádám, Kenéz Anna, Keresztúri Éva, Kis Gabriella, Komáromi András, Komlósi Andrea, Kopányi Tamás, Kovács Kristóf, Kőrössy Olívia, Kukorelli Péter, Lipovits Dóra, Nagygyörgy Dóra, Németh Eszter, Ordasi Betti, Pribelszki Sára, Scheiling György, Sipos Lilla, Szabó Csilla, Szabó Henrik, Szabó Zsanett, Tory Marcell, Tóth Attila, Tóth Gyöngyvér, Zölei Anikó

 

1997-es A (matematika-fizika) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Czirók Ede

Bartha Edina, Bánhegyi Gergely, Bella Gábor, Bene Béla, Bőhm Gergely, Cserháti Balázs, Erdélyi Sebestyén, Gódor Ferenc, Halász Gábor, Horváth Krtisztina, Kenézlői Eszter, Kirinovics Zoltán, Kósa Balázs, Lőrincz Balázs, Maczkó Katalin, Majoros Csaba, Nagy Kolos, Papp Boglárka, Rácz Balázs, Suszták Adrienn, Szabady Tibor, Szabó Mihály, Szatmári Péter, Szendrő Tamás, Temesi Dániel, Ternyik László, Tusai Krisztina, Varga Gergely, Várallyay Viktor

 

1997-es B (biológia-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Dézsi Györgyné

Agócs Miklós, Ágoston Viktor, Bauernfeind Tamás, Bánhidi Noémi, Borbás Eszter, Bődi András, Faigl Vera, Gerencsér Andrea, Halász László, Holczbauer Ágnes, Horn Gábor, Huszty Gergely, Iványi Roland, Jerabek Csilla, Juharos Péter, Kerner Judit, Király Orsolya, Kis Gergely, Kocsis Zsuzsanna, Kovács Andrea, Kovács Judit, Kovács Krisztina, László Dániel, Lelik Balázs, Mehdi Hasan, Navratil Andrea, Pichler Zsófia, Sinka Lídia, Szabó Kornél, Szanyi Brigitta, Szegő Éva, Tóth Attila, Tölgyesi Dávid

 

1997-es C (angol-német) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Flórik György

Bagdi Péter, Bajor Tamás, Bánkúty Gábor, Benke Dávid, Boros Júlia, Csontos Miklós, Domján Judit, Farkas Krisztina, Farkas Zsuzsanna, Ferencsák András, Fodor Gábor, Fodor Judit, Franczia Mercédesz, Gunyhó Anikó, Halmai Edit, Kaplár-Fehér Krisztina, Kiszel Petra, Kovács Márton, Kórós Tímea, Köck Alexandra, Krizsai Renáta, Lakatos Dóra, Lopez Dániel, Molnár Zsuzsanna, Nyirati Katalin, Pálffy Krisztina, Polgár Anna, Rémik Gabriella, Szász Judit, Tibay György, Tóth Gábor, Tukarcs Éve, Ulakcsai Gábor, Varga Beatrix, Zemen Krisztina

 

1997-es D (magyar-általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Dr. Varga Bálint

Antos Zsolt, Balázs Júlia, Balla Attila, Beke Zsófia, Bóna Judit, Domokos Flóra, Dudás Elina, Fiantók Daniella, Fodor Eszter, Földesi Dóra, Gémes Boróka, Göbl Gabriella, Götz Petra, György Krisztina, Horváth Yvette, Karetka Zsófia, Komássy Ákos, Lukáts Katalin, Molnár Virág, Nagy Marcell, Pásztor Balázs, Pomaházi Zsuzsa, Révész Eszter, Sarkar Sangita, Semsey Veronika, Szalai Gábor, Szántó Balázs, Szebeni Piroska, Szepsy Szűcs Lilla, Szongoth Richárd, Szövényi Anna, Török Csaba, Uzonyi Barbara, Valentini Mária, Virág Mária, Genáhl Ildikó

 

1998-as A (matematika- természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Dr.Kelemen Péter

André Krisztián, Balázs Mária, Benda Gyula, Binzberger Viktor, Deák Márton, Faigl Zoltán, Farkas Eszter, Hantos Anita, Horváth László, Horváth Szabolcs, Hugyecz Mihály, Jenes Barbara, Kardos György, Kerepesi Balázs, Kolláth Krisztina, Lazányi István, Madai Péter, Magyar Viktor, Mészáros Zoltán, Németh Igor, Pálfi Villő Katalin, Rostás István, Siska András, Somoskői Zsuzsa, Szabó László, Szaniszló György, Szeibel Borbála, Szigeti Marcell, Taraza Abir, Volenszky Hajnalka, Volk Gábor, Volk Gergely, Vonnák Attila, Vörös Miklós, Vrabecz Attila, Zsigmond Edina, Zsigri Katalin

 

1998-as B (biológia-társadalomtudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Raszler György

Baksay Gegely, Beretzky Eszter, Bodócs Ildikó, Csernai Eszter, Déri Katalin, Fekete Boglárka, Gémes Lilla, Horváth Katalin, Horváth Tibor, Kacsuk Zoltán, Kaposi Dávid, Képes Gábor, Koltai Réka, Kovács Kinga, Kovács Titusz, Linka Ágnes, Mándi Miklós, Mehdi Anissa, Nyirő Tamás, Pallagi Krisztina, Pintér Zoltán, Polyák Edit, Scheibner Tamás, Schüld Andrea, Szabó Andrea, Szilágyi Melinda, Szűcs Zoltán Gábor, Vaderna Gábor, Vancsó Viktor, Vanek Bálint, Varga Zsuzsanna, Végh Balázs, Végh Viktória, Weiszenberger Mariann

 

1999-es A (matematika-fizika-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Bánki István

Árok Attila, Báger András, Bosznay Tamás, Csigás Zoltán, Gáspár Zsolt, Hidvégi Dávid, Janke Dávid, Jánky Andrea, Keresztúri Ágnes, Koplányi Krisztián, Kovács Dávid, Kökény Milán, Lajcsák Béla, Lautner Péter, Lazáry Áron, László András, Lizák Beáta, Lőrincz Vilmos, Oláh Viktor, Pandúr Sándor, Rusznák Luca, Szabó Edit, Szilágyi Petra, Szilágyi Viktória, Tímár Szabolcs, Tóth Attila, Varga Judit, Végh Balázs

 

1999-es B (magyar-biológia) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Zentai Gábor

Aradi Luca, Balogh Gabriella, Bojti Bence, Czeglédy Csaba, Drahos Eszter, Erdős Dániel, Fazekas János, Gábor Zsolt, Gönczi Anna, Herczku Nóra, Hoffman István, Hortsin Zoltán, Kelen Kata, Kiss Orsolya, Kollár Éva, Koltay Eszter, Kovács Péter, Kováts Richárd, Makra Beáta, Márkus Orsolya, Nyerges Hanga, Pinczel Petra, Piros Borbála, Pócsy Rita, Romics Katalin, Salga Imre, Sarkar Rita, Szántó Dániel, Tarczay Áron, Tokodi Dániel, Torda Orsolya, Vida Gábor, Zeke András, Zsilinszky Fanni

 

2000-es A (matematika-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Molnár Zsolt

Angyal Vilmos, Bankó Krisztián, Bendzsel Tamás, Csornai Gyula, Czirkos Zoltán, Ekler Bálint, Enyedi Balázs, Fazekas Gábor, Ferenczi Krisztián, Földi Ágota, Gajodi Melinda, Gulyás Gábor, Hraniszláv Ljubica, Ivánszki Szilvia, Jancski Dóra, Jónás Attila, Karácsony Orsolya, Kövesárki Péter, Linka Judit, Madarász Ádám, Major Zoltán, Máthé András, Mong Zoltán, Nagy András, Nagy Bencze János, Oláh Gergely, Péterfi Zalán, Révész Sándor, Robotka Zsolt, Schäffer Gyula, Sipos Gábor, Sótonyi Zoltán, Szabó András, Taraza Bushra, Virág István

 

2000-es B (biológia-társadalomtudományos ) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Szőke Ágnes

Badáczy Szabolcs, Balassa Zsolt, Bene Krisztina, Besenyei Attila, Bihari Boglárka, Blaschek Beáta, Boda János, Boda Zoltán, Botos Eszter, Czető Nikoletta, Flóra Kamilla, Fülöp Júlia, Gábor Zoltán, Hegedűs Dániel, Kállai Péter, Kiss Melinda, Kovács Gergely, Lőrincz Ildikó, Nyíri Sándor, Onody Réka, Paulics László, Rácz Márton, Ratkó Anikó, Schmuczer Anita, Szabó Krisztián, Szántó Judit, Takács András, Tóth Zita, Veres Dorottya

 

2000-es C (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Zsigri Ferenc

Bakodi Nóra, Borbíró Levente, Bródi Gábor, Deák Kristóf+1, Dell Fruzsina, Domján Áron, Gémes Nelli, Gömöri Gábor, Kelényi Zsuzsanna, Kisfaludi-Bak Judit, Klima Eszter, Korbély Réka, Kovács András, Kőmíves Csilla, Lénárt Tamás, Makai Adél, Maklári Zoltán, Marosi Rita, Megyeri Márton, Mihócza Orsolya, Nagy Krisztina, Palaics Brigitta, Raffai László, Rónaszéki Tibor, Rózsa Krisztina, Szitnyai Tamás, Szvák Antal, Tóth Éva

 

2000-es D (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Drozdy Győzőné dr.

Allgeier Katalin, Besenczi Péter, Bisztray Dénes, Calin Dániel, Ferenci Márton, Frecska Ábel, Gethe László, Gregus Péter, Gyenes Zoltán, Horváth Rita, Inzelt György, Kajdi László, Kálmán Zsolt, Kovásznai Dorottya, Lelik Boróka, Lindner Konrád, Lukács Viktor, Martits Gábor, Matécsa Márta, Molnár Kata, Ördög Ádám, Pohl Zsuzsanna, Rashid Viktor, Selymes Kinga, Soltész Noémi, Solymossy Endre, Szlameniczky Judit, Torzsás Tímea, Varga Ágnes, Varga Eszter

 

2001-es A (matematika-fizika-természettudományos)

Osztályfőnök: Sparingné Köves Ildikó

Balogh András, Bartók Albert, Birinyi Judit, Breuer János, Dobán Szilárd, Dúl Veronika, Farkas-Kis András, Kaptás András, Lajtha András, Lőrincz Krisztián, Mátyus Edit, Menyes Roland, Mones Letif Attila, Pálinkó Szabolcs, Perjési Máté, Pichler Márton, Pintér Ákos, Polyák Erika, Renteria-Delgado Ricardo Zoltán, Révész Ágnes, Sápi Zsuzsanna, Sebestyén Zita, Szaniszló Tamás, Szána Linda, Tari Balázs, Toka László, Tóth Ágnes, Tóth Zoltán, Uhrin András, Varga Péter, Visegrádi Norbert, Vonnák Dzsamila Ágnes

 

2001-es B (biológia-humán)

Osztályfőnök: Bánki István

Arató Alma, Ábrahám Rita, Bajó Róbert, Barabás Zoltán, Barta Gergely, Börcsök Ágnes, Csilléry András, Dránovits Dóra, Felkai Erzsébet, Fodor Cecília, Gúth Kristóf, Hajdú Dóra, Hörömpő Andrea, Illés Adél, Kondorosi Lili, Latabár Endre, László Linda, Ludányi Melinda, Lukácsi Gábor, Matyikó Boglárka, Mészáros Gergely, Mikulás Dorottya, Mosonyi Katalin, Nagy Éva, Pető Zsuzsanna, Pinczi Lajos, Póka Edit, Prókai Ágnes, Rancz Imola, Riba Nikoletta, Tímár Réka, Tóth Ádám, Tóth Szilvia, Török József

 

2001-es C (általános)

Osztályfőnök: Falta Zoltán

Angyalos Dusán, Érsek-Prókátor Zoltán, Gausz Krisztina, Hajas Andrea, Halmi Lilla, Hartai Tamás, Kelényi Borbála, Kovács Krisztina, Kőfalusi Szabina, Legány Csaba, Lopez Dávid, Losonci Gábor, Lovász Vera, Mokos Dániel, Nagy Attila, Netoleczky Péter, Pohl Gábor, Pongrácz Miklós, Sajó Ráchel, Somfai Vera, Tamás Árpád, Tóth Tamás, Tóth Tímea, Wärmer Júlia, Wirth András

 

2001-es D (általános)

Osztályfőnök: Szabó-Sókiné Nagy Ágnes

Csuport Julianna, Dudás Gergő, Erdélyi Annamária, Farkas Zsolt, Gajdos Gergő, Győrfi Dóra, Hangya Dániel, Hegedűs Gegely, Hegedűs Zoltán, Járvás Krisztina, Kelemen Gábor, Kovács Judit, Kővári Noémi, Lőrincz Viktor, Luspay Tamás, Márczé Annamária, Mezey Eszter, Molnár Dóra, Oláh Szabina, Papp Szidónia, Radván Tamás, Rákász István, Sárközi Réka, Szalay Erzsébet, Szidor Orsolya, Varró Nóra

 

2002-es A (matematika-fizika-természettudományos) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Szabolcsi János

Antal Ágnes, Baráth Emese, Bazsala Emese, Bordács Sándor, Ekler Zsófia, Erki Ferenc, Fábián Zsuzsa, Gál János, Gyócsi Péter, Gyökeres Ágnes, Hantal György, Herman Rita, Hornung András, Kaderják Levente, Kasza Dénes, Kámán Gergely, Mágori András, Mészáros Lívia, Ódor Balázs, Papp Katalin, Regula Gergely, Slíz György, Szakács Péter, Szeberényi Ádám, Szebényi Gábor, Tallér Virág, Tarjányi Krisztina, Tomka Péter, Tóbi Szabolcs, Tóth Dániel, Várnai Anikó, Várnai Csilla, Várnai Tímea, Véber Andrea, Völgyi Csaba

 

2002-es B (biológia-humán)  Tabló helye: lépcsőház, fszt. és  I. em. között

Osztályfőnök: Kovács Imre

Adorján András, Ágics Anikó, Balogh Petra, Buda Dávid, Doszpoly Dávid, Duleba Mónika, Fazekas Veronika, Győri Norbert, Horváth Karina, Jakab Judit, Jánosi Adrienn, Katona Noémi, Kiss Erzsébet, Kós Andrea, Kovács Balázs, Kulacs Rozália, Lengyel Mónika, Madas Balázs, Nagy Attila, Nagy Zsombor, Nemes Karolina, Oswald Júlia, Oszlánszki Péter, Otártics Éva, Papp Judit, Pályi Noémi, Pintér Alexandra, Podholiczki Edina, Sövegjártó Szilvia, Szaniszlai Péter, Torma Szabrina, Ujvári Fruzsina

 

2002-es C (általános)

Osztályfőnök: Pákó Gyula

Albert Edit, Bárdos Pál, Békey Mária, Bertalan Annamária, Csomor Krisztina, Csornai Emese, Dvorszky Barbara, Fábián Gergely, Faragó Réka, Gács Anna, Garai Richárd, Kecskés Viktor, Kocsi Orsolya, Koroknai Attila, Krista Larisza Diána, Maka Judit, Megyeri Mária, Nagy Tímea, Németh Ágnes, Pálfi Piroska, Péterdi Melinda, Péteri András, Petricskó Judit, Pribeli Anna, Sárdi Sára, Sárközi Csilla, Sipos Bálint, Tverdota Gábor, Vas Júlia

 

2002-es D (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Márkus Sándorné dr.

Balogh Viktor, Bordé Sándor, Brádeán Éva, Dicső Diána, Dobozy Nóra, Falus Dorottya, Fekete Zsuzsanna, Hasenauer Tamás, Herczegh Eszter, Kamarás Krisztina, Kiss Dominika, Lefánti Dóra, Mándoki Ádám, Mándoki Noémi, Molnár Orsolya, Németh Ferenc, Sámson Gergely, Sebők Dorottya, Serrano Viktor, Szabadits Eszter, Szabó Diána, Szeiler Péter, Takács Vera, Tamás Andrea, Tamás Anikó, Tóth Orsolya, Virányi Andrea, Windisch Katalin

 

2003-as A (matematika-fizika-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Dr. Czéh Zoltán

Angyal Judit, Bazsala Judit, Bécsi Rita, Berki Dorottya, Bődi Ágnes, Daruka Eszter, Dékány Béla, Dobos Dániel, Gula Ferenc, Jancsó Péter, Kercsó Bertalan, Kiss Márton, Kollár Eszter, Kovács Dávid, Kurdi Márió, Majoros Edina, Oszvald Katalin, Patriskov Gábor, Petrik Péter, ifj. Salpauer János, Semperger Attila, Sipőcz Tamás, Szakonyi Gergely, Szalai Éva, Szél Márton, Szilágyi Barnabás, Temesvári András, Tomsits András, Tóth Ádám, Varga Szabolcs, Vásárhelyi Miklós

 

2003-as B (humán-biológia)  Tabló helye: lépcsőház, fszt. és  I. em. között

Osztályfőnök: Zentai Gábor

Bagova Béla, Barta Alíz, Bartek Dániel, Biri Tamás, Csordás Attila, Darab Ferenc, Demény Balázs, Dobák Attila, Eipel Olivér, Gogolák Balázs, Halmos Judit, Ivády Fanni, Ivicsics Bálint, Jakab Péter, (még 1X JP) Katona Réka, Kecskés Nóra, Kiss Katalin, Kiss Márta, Kriston Attila, Kulcsár Krisztina, Lesti Laura, Lippényi Zoltán, Mezei Bálint, Molnár Eszter, Murai Renáta, Novák Csaba, Pintér Nóra, Salga Edit, Szamek András, Szilágyi Emőke, Szőke Rózsa, Vass Edina, Várkonyi Karina

 

2003-as C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Czédulás Katalin

Balog Anna, Bárány Zsanett, Bodor Emese, Emőd Eszter, Fenyvesi Katalin, Greinstetter Balázs, Hatás Dániel, Hidvégi Tamás, Hőbe Gábor, Láng Alina, Lászka Orsolya, Martits Balázs, Mohácsi Eszter, Németh Szabolcs, Nyitrai Zsuzsa, Pados Eszter, Pap Csaba, Petendi Ágnes, Radnai Dóra, Szekeres Anna, Szente Judit, Takács Márton, Teplán Anna, Tóth Ajna, Váradi Viktória, Veress Eszter, Virág Judit, Wietecha Gergely

 

2003-as D (általános)

Osztályfőnök: Börzsönyi Péter

Bisztray Dóra, Borza Péter, Domonkos Eszter, Hartwig András, Hevér Dániel, Hubai Katalin, Huszár Dorottya, Klinger Diána, Kovács Zsuzsanna, Köller Zsadány, Kuffler Árpád, Kutasi Balázs, Lür Zoltán, Merza Csongor, Pepó Terézia, Perényi Kristóf, Podoletz Léna, Révész Katalin, Saftics György, Soós Nikoletta, Sosity Hajnalka, Szabó Cecília, Szabó Máté, Szendrő Máté, Sziklai Melinda, Szilágyi Zsófia, Szivák Ágnes, Takács Katalin, Tamási Andrea, Vitáris Balázs

 

2004-es A (matematika-fizika-természettudományos) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Székely Péter

Borbás Attila, Bódi Balázs, Bódi Gergely, Debreceni Gergő, Decsov Csaba, Gugyin Adrián, Földi Roland, Hajdu György, Hammerl László, Horváth Katalin, Huszár Zsófia, Jenei Zsigmond, Katona Ádám, Károlyi Benedek, Kelemen Gyöngyi, Kovács Péter, Krokovay Emese, Lakatos Péter, Lengyel Tímea, Lux András, Maiczen Gábor, Maurovich Horvat Lajos, Molnár Judit, Nagy Ákos, Oroján Sándor, Porohnavec József, Simon Miklós, Szabó Balázs, Szisz Dániel, Szőnyegi Zoltán, Szűcs Ferenc, Velki Tibor, Zvér Veronika

 

2004-es B (humán-biológia) Tabló helye: II. em.

Osztályfőnök: Szőke Ágnes

Bankó Marianna, Baráth Judit, Bényi Rita, Csatlós Máté, Csikós Gábor, Csikós Miklós, Ernszt Gabriella, Fang Lilla, Garami Zsuzsanna, Juhász Ágnes, Kisgyörgy Bálint, Kiss Enikő, Laukó Olga, Lukács Csaba, Matyikó Alinka, Panyi Szabolcs, Pintér Erika, Rada Kristóf, Schreiner Kinga, Surányi Bernadett, Szarka Zsófia, Szuromi Veronika, Szűcs Katalin, Telegdi Réka, Tomasovszky Rita, Tóth Marianna, Török Tünde, Urbán Dóra, Vadász Péter, Vanek Margit, Varga József, Veress Péter, Záhonyi-Ábel Márk

 

2004-es C (általános) Tabló helye: III. em.

Osztályfőnök: Czirók Ede

Ágh Zsuzsanna, Becze Ádám, Bihary Zsófia, D. Molnár Gergely, Fodor Ágota, Gőgh Attila, Homoki Katalin, Inámi Bolgár Rita, Kalácska Zoltán, Kóbor Andrea, Kórosi Eszter, Koncz Judit, Kőmíves Gergely, Kuna Máté, Nozicska Mónika, Pauka Dénes, Pócsik István, Rybicska Emese, Slezsák Csilla, Szabó Marianna, Szakács Gábor, Szalontai Ádám, Taglialegne Péter, Ughy Márton, Vadász Viktória, Váradi András, Wu-Hen-Chang Vanda Dóra

 

2004-es D (általános)  Tabló helye:  I. lépcsőház II-IV. em. között

Osztályfőnök: Dudás Éva

Balási Noémi, Balogh Tímea, Bándi Eszter, Boros Gabriella, Czermann Rita, Dányi Ivett, Dezsény Zoltán, Győri Orsolya, Habik Anna, Juhász Lilla, Kalmár Péter, Mikófalvi Ádám, Németh Andrea, Orbán Balázs, Pepó Lilla, Rózsa Kornélia, Simon Péter, Strobel Dorottya, Sütő Tímea, Szakál Alex, Szijártó Rita, Tokai Dóra, Vada Edina, Vadas András, Wacha Orsolya

 

2004-es E (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Tivolt Tímea

Bárdos Kinga, Bárdos Réka, Barna Zsófia, Borsics Dorottya, Cselovszki Roland, Dékány Alexandra, Domboróczki Veronika, Farkas Nóra, Furka Ágnes, Gáspár Anna, Gáspár Balázs, Hevér Zsófia, Homoki István, Horváth Diána, Kalácska Nóra, Kántor Zsuzsanna, Kovács Ágnes, Laza Veronika, Leél-Őssy Eszter, Márkus Gábor, Mészáros Gábor, Mészáros Zoltán, Moór Valéria, Nagy Szilvia, Szabó Ágnes, Szalma Balázs, Szentiványi Ádám, Uzsák András, Vasánczki Zsófia, Vízhányó Veronika, Volom Eszter, Zsigmond Borbála

 

2005-ös A (matematika-fizika-természettudományos)  Tabló helye: lépcsőház, fszt. és  I. em. között

Osztályfőnök: Drozdy Győzőné, dr

Angelusz Diána, Balázs Marcell, Balog Tamás, Budai Lajos, Csikós Ágnes, Csomós Balázs, Csomós Gergely, Domokos Balázs, Fráter Attila, Gergely Norbert, Horváth Zoltán, Hutter Renátó, Kiss Péter, Kovács Tünde Panna, Lázár Enikő Marina, Lindner Irma, Mészáros Tamás, Mohammed Musztafa, Nagy Róbert, Nagy Vendel, Nánási Julianna, Nguyen Viet Dávid, Nyírő Erik, Petzke Máté, Poros Balázs, Ráksi Ádám, Révész Péter, Sonn Erika, Szabadi Béla, Szabó Barnabás, Szajkovits Lajos, Török Krisztina, Valiskó Tímea Andrea, Varga Attila

 

2005-ös B (humán-biológia)

Osztályfőnök: Ács Zoltán

Antritter Zsófia, Balázs Endre, Bartók Ádám István, Beinschroth Balázs, Bilicsi Erika, Bogdán József, Borbás Bernadett, Dobrai Nikoletta, Földi Tímea, Frenyó Magdolna, Géresi Adrienn, Gramantik Gabriella Noémi, Györkös Roland István, Hassan Szihám Klaudia, Hering Kriszta, Horváth Anita, Horváth Máté, Horváth Nóra, Jakus Csilla, Jávor Csongor Zsolt, Kiss Dorottya, Márványos Krisztián, Merth Gabriella Tünde, Nagy Vivien Eszter, Pikó Tibor Zsolt, Prunariu Andrea, Riethmüller Eszter, Szalay Barbara, Szaló Judit, Tomsits Anikó, Urbán Norbert, Závecz Gergő

 

2005-ös C (általános)  Tabló helye:  I. lépcsőház III-IV. em. között

Osztályfőnök: Zsigri Ferenc

Balogh Ádám, Balpataki Tamás, Berzicza Eszter, Bindics Kinga, Borbíró András György, Bordi Beáta, Elek Zsófia Antónia, Engyel Ferenc, Ferencz Hajnal, Forján Regina, Füredi Mariann, Herédi Anna, Kerekes Melinda, Kiriakov Szilvia, Kiss Borbála, Kóródy Anna, Lászka Áron, Liptai Ágnes, Lukács Dóra, Markhot Zsuzsa, Merkl Dóra, Molnár Ferenc, Mones Enys, Nagy Attila, Portik Dalma, Szabó Bence Tamás, Szelecsényi Anna, Szőllősi Gábor, Szurdi János, Taisz Anna, Torma Gergely, Tóth Ádám, Urkom Tímea, Vincze József

 

2005-ös D (általános)  Tabló helye:  I. lépcsőház I-II. em. között

Osztályfőnök: Pirity Tamás Gábor

Andrási Bulcsú, Balázs Gergely, Bessenyei Krisztina, Békefi Janka, Bihary Dóra, Buk Ádám, Csaba Attila Krisztián, Cseh Enikő, Dabis Klára, Illés Dávid, Jermendy Ádám, Koller Orsolya, Kovács Sára, Kovács Viktor, Kővári Katalin, Kuffler Gergely, Mandzák Adrienn, Mezei Ágnes, Mészáros Tamás, Németh Krisztián, Nikolicza Tamás, Papp Ágnes, Papp Gábor, Perényi Zsolt, Staller Bernadett, Szászkő György, Szécsényi István, Tessényi András, Vácz Rózsa

 

2005-ös E (általános) Tabló helye: IV. em.

Osztályfőnök: Szabó-Sókiné Nagy Ágnes

Aradi Zsuzsanna, Belényesi Zita, Budai József, Csabai Nóra, Csombok Marianna Zsuzsanna, Fekete Dorottya Fruzsina, Fokt István, Forgács Barbara Julianna, Gáspár Iván, Gulden Emese Krisztina, Győri Noémi Eszter, Hanák Gábor András, Harmath Vera, Kanyó Márton, Kováts Konstantin, Majoros Zsuzsanna, Marthy Réka, Molnár Mária, Müller Péter, Nagy Máté, Németh Fruzsina, Nyitrai Júlia, Pál Dóra Zsófia, Papp Theodóra, Perecsenyi Melinda, Rada Kornélia Réka, Schinagl Dániel Gábor, Sütő Éva, Süveges Orsolya, Szabó Emőke, Szigethy Zsófia, Takács Botond Máté, Zsebe Anett

TOVÁBBI ÉVFOLYAMOK FEJLESZTÉS ALATT

 

 

 

Kedves Zsuzsa, köszönjük a látogatást és az észrevételt, kiegészítettük!

Szerk.

Comments: 7
  • #7

    Vasadi Zsuzsanna (Saturday, 21 October 2017 17:30)

    Tisztelt Szerkesztők! Az 1989-es C osztály névsora nem teljes, két személy neve lemaradt a listáról; Vasadi Zsuzsanna és Windisch Katalin. Kérem a névsor szíves kijavítását.
    Köszönettel: Vasadi Zsuzsanna

  • #6

    Penninger Antal (Monday, 18 April 2016 20:33)

    2016. 04. 18.
    Megtiszteltetés számomra, ha az iskola emlékoldalán tevékenységemről megjelennek a főbb adatok. Talán a mai diákok számára van annak jelentősége, hogy kik tanultak korábban az iskolában és milyen pályát futottak be. 1955-ben alakult a Cukor utcai általános iskola és gimnázium, itt végeztem már az általános iskola 7. és 8. osztályát. A gimnázium reál tagozatában végeztem a tanulmányaimat 1957-61 között, idén lesz az 55. érettségi találkozónk. Ma is szeretettel gondolok egykori tanáraimra és az iskolában töltött évekre. Sokat kaptam útravalónak, ami egész életemre hatással volt, iránytűként szolgált.
    Tisztelettel és üdvözlettel
    Penninger Antal

  • #5

    Papp László (Thursday, 17 March 2016 21:05)

    1980-as IV/D (természettudományi-általános)

    http://www.apaczai1976-1980d.1961.hu/

  • #4

    BVJ (Tuesday, 08 March 2016 18:26)

    Igen, köszönjük a helyes megoldást!
    Szerk.

  • #3

    Walkó Zsuzsanna (Tuesday, 08 March 2016 17:23)

    Kedves Szerkesztők,
    Az 1973-as IV. A-ban belinkelt Bárdi Gabriella nem azonos azzal, akiről az interjú szól. Szerintem ő az 1978-as B osztályba járó B.Gabriella lehet.

  • #2

    Bernátné V. Judit (Sunday, 14 February 2016 15:22)

    Kedves Zsuzsa, köszönjük! A tablóképek, és sok más is folyamatosan bővül. A titkar@apaczai.elte.hu címre érkezett fotókat soron kívül feltesszük! (meglehetősen kis kapacitással dolgozunk, de igyekszünk! :-))

  • #1

    Fülöp Zsuzsanna (Saturday, 13 February 2016 22:32)

    Sziasztok!
    az 1982-es IV/A osztálynak Asztalos Gyuláné volt az osztályfőnöke, a Zsigri Ferenc csak a helyettes volt
    Más: A tablóképeket nem lehetne feltölteni?
    Köszönöm